list o wakacjach

Temat przeniesiony do archwium.
mam straszną prośbę potrzebuje na dzisiaj list po francusku w czasie present (teraźniejszym)
list ma być o tym że pisze do kolegi a ja jestem na wakacjach nad morzem i co tam robie no i takie tam ;]
mam nadzieje że ktos mi go napisze bede bardzo wdzieczny ;]
dziekuje z góry ;]
dzieki baardzo za odpowiedz ;/
widzisz, rzadko tutaj ktos chce odraniac prace domowa, szczegolnie w trybie natychmiastowym:)
moge Ci naskrobac kilka zdan, i tak czekam na koniec meczu wiec mam z 45minut :P temat prosty, nie bede sie bawic z jakimis wyszukanymi rzeczami. tylko napisz czy juz spisz bo skoro chciales to miec na dzisiaj to nie chcialabym robic tego na darmo
bardzo bym prosił ;] ja bede tak do 24 albo i troche dłuzej wiec jak mi napiszesz bede bardzo wdzieczny ;*** ;]
Warszawa, le 12 septembre 2007

Cher Pierre!

Comment vas-tu? J’espère que tout va bien. Merci pour ta dernière lettre.
Depuis une semaine je suis au bord de la mer avec mes parents, dans une station balnéaire. Chaque jour je me baigne dans la Baltique et je bronze sur la plage. Je l’adore ! J’aime me promener le long du rivage et passer le temps en plain air. J’admire aussi les couchers du soleil et le paysage côtier. De temps en temps je ramasse des coquillages et je cherche de l’ambre. en général je me repose beaucoup, je plonge et je fais de la planche à voile. Je n’ai pas de temps de m’ennuyer. J’espère que tu as aussi les vacances très bonnes. écris-moi.

amitiés , Lucas
jesli to mialo bc jako matura podstawowa to musisz dopisac gdzies jedno slowo bo jest 119 a wymagane jest 120. A jak luzny temat no to ok. Tlumaczenie trz chcesz?
jakbys przetlumaczyla tak mniej wiecej o czym jest tez byłbym bardzooo wdzieczny ;]
;*** no i dziekuje za to ;))
i jeszcze zanacz mi gdzie akapity ok? ;]
co u ciebie? mam nadzieje ze wszystko w porzadu. Dziekuje za ostatni list.
Od tygodnia jestem z rodzicami nad morzem, w kąpielisku nadmorskim (mozesz zamiast "station balneaire" dac "maison de vacances"- w domku wczasowym, bedzie chyba lepiej). codziennie kape sie w baltyku i opalam na plazy. Uwielbiam to! lubie spacerowac wzdluz brzegu i spedzac czas na swiezym powietrzu. Podziwiam takze zachody slonca i nadmorski krajobraz. Od czasu do czasu zbieram muszle i szukam bursztynów. Generalnie duzo odpoczywam, nurkuje i surfinguje. Nie mam czasu na nude. Mam nadzieje ze ty takze masz bardzo dobre wakacje. Odpisz,pozdrawiam serdecznie, lukasz.

ps jak ktores zdanie sie nie podoba to po prostu nie pisz, calosc nie straci logiki. Tlumaczylam zdanie w zdanie, po kolei.
akapity to jak w normalnym liscie, po polsku masz tak samo
dziekuje ;***
Mam ogromną prośbę. Czy mogły mi ktos przetłumaczyc kilka zdań na francuski ?? potrzebuje na jutro :( Bardzo proszeee o pomoooc.

A wiec tak:
Tutaj nie mam ciekawych miejsc do zwiedzania. Ale i tak jest super i dlatego zostane tu do konca wakcji.
Ici, il n' y a pas des sites intéressants a' visiter. Et pourtant est magnifique, c'est pourquoi, je reste ici jusqu'a'la fin des vacances.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Szkoły językowe