proszę o szybkie sprawdzenie listu

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś mógłby mi poprawić błędy w napisanym przeze mnie liście i sprawdzić czy jest on zgodny z poleceniem? Dodam też, że nie za bardzo znam te wszystkie formułki listu, więc będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo muszę to oddać jeszcze dziś przed godziną 10.

Chcesz studiować we Francji i piszesz list do władz uczelni francuskiej, w którym:
- przedstawiasz się i mówisz jaki jest cel listu;
- prosisz o podanie warunków przyjęcia na uczelnie i przesłanie potrzebnych formularzy;
- pytasz o koszt wpisowego i sposób płatności;
- prosisz o szybką odpowiedź i uzasadniasz dlaczego.

Monsieur,
Je m'appele XYZ et je voudrais étudier à votre école. Je me permets de vous écrire pour obtenir quelques informations supplémentaires.
Je voudrais tout d'abord connaître le conditions d'admettre à cet école supérieure. Et ensuite, s'il possible pourriez vous m'envoyer les formules nécessaire. Je vous serais enfin reconnaissant de bien vouloir me préciser quel est le prix d'inscription et quels sont les façon de paiement.
Si vous souhaitez m'appeler, voici mon numéro de téléphone: 66 28 19 21. Vous pouvez me joindre après 15 heures. je tiens beaucoup à accomplir très vite ces formalités. En attendant votre réponse avec impatience, je vous prie de croire en mes sentiments les meilleurs.

XYZ
Proszę niech mi ktoś odpisze ;(
Po pierwsze, nikt ci nie bedzie tlumaczyl w tak krotkim czasi
Po drugie, widzac list, wyglada na to ze nie bardzo znasz system szkolnictwa we Francji

Jesli znasz nazwe tej szkoly to znajdz ich strone web i normalnie powinnas znalesc odpowiedz na twoje petania

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa