jak to wymówić? i przetłumaczyć?

Temat przeniesiony do archwium.
Je parle polonaise, anglaise, allemande, italienne et fraçais (un peu). I' aime la literature et la musique metal. I' adoze les voyages. Jak napisać, że jezdzę często do Włoch i Czech? I aime la literature (jak napisać coś w rodzaju, że najczęściej czytam powieści kryminalne?) Mon pere est ingenieuz et ma mere est employele. (nie wiem jak to przeczytać). I ai une souer. Ma souer Emilia, a vingt- sept ans. Elle est studiante en Cracow. J ai deux (psy), (królika), żółwia i 4 koty:) (i jak potem przeczytać?)
dziękuje z góry za pomoc
dopiero zaczęłam się uczyć francuskiego i na razie mi dość ciężko...
Mam nadzieję, że się to zmieni:)
Pozdrawiam
Je parle polonais, anglais, allemand, italien et un peu français. J'aime la littérature et la musique heavy metal. J'adore les voyages. Je vais souvent en Italie et en République Tchèque. J'aime les romans policiers. Mon père est ingénieur et ma mère est employée. J'ai une sœur. Ma sœur Emilia, a vingt- sept ans. Elle est étudiante à Cracovie. J'ai deux chiens, un lapin, une tortue et quatre chats.
Uwaga, bo myli sie francuski z angielskim :) Ja po francusku to 'Je' w srodku zdania pisane z malej litery. stad j'adore, je parle... Przed miastami zawsze à
:)
dziękuje bardzo:P w ogóle póki co dla mnie francuski to czarna magia:)
pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia