szukam korepetycji

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie szukam korepetycji z języka francuskiego mieszkam w Clermont Ferrand.pozdrawiam
daj znać gdy kogoś znajdziesz Też chcętnie bym uczęszczała:) A po za tym długo mieszkasz we Francji ? ile masz lat?:)
czesc Wam! swietna nauczycielka jest w Riom es Montagne. Mieszkala kiedys w Chantilly,ale niestety wyprowadzila sie wlasnie do Riomu i nie potrafie juz znalezc rownie dobrej. Korzysta z Taxi, uzupelniajac o pozostale wydawnictwa i wplatajac non stop ciekawe watki o Francji i b. uzyteczne zwroty i konstrukcje. Wiem,ze w planach ma zalozenie szkoly jezykowej z pobytem w gorach,ale moze dojezdza teraz czasami do Cleremont i moze dawac korepetycje. Dajcie znac czy intersowaloby Was to to sprobuje sie z nia skontaktowac. Pozdrawiam
hej Karolcia oczywiście że dam znać choć podjąłem samodzielnie szybki kurs francuskiego i jak narazie jestem bardzo zadowolony bardzo dobrze przyswajam ale chyba tylko przez to że jestem bardzo osłuchany tego języka. Jestem tutaj z przerwami więc trudno mi się określić ile czasu tutaj spędziłem choć od 1,5roku jestem tutaj bez większych przerw a pierwszy raz przyjechałem 8lat temu,mam 31lat .Pozdrawiam wszystkich

 »

Matura