"Profesor Pierre"

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
Program owszem dzaiała, ale niepoprawnie - źle reagują przy wpisywaniu słówka z literami takimi jak è à czy œ....
Nie pokazują sie w pzykladach (okazyją się zwykle, polskie literki) i nie sposób je wpisac normlanie potem... Również klawiaturka nei wyświetla się cala...
Czy ktoś też ma ten problem?
Wcześniej PP6 mi chodzil, ale na WinXP, teraz mam Win7 32 bit i tez nie chciało pójść bez fixa... ale tak jak jest nie jest za dobrze... umie ktoś temu zaradzić?
dużo słyszałem o tym programie. Czy to jest skomplikowane w obsłudze? Nie jestem jakimś specem od informatyki, a tu widze jak żonglujecie hasełkami: php, Alkohol i inne ;-) A... i czy to działa naprawdę? W sensie, że kiedyś kupiłem sobie coś takiego jak "Francuski w 1 miesiac" i nie potrafi lem kompletnei z tego skorzystać, bo to było jakieś dziwne, tzn. nic się nie nauczyłem poza paroma słówkami no i wymawianiem kilku rzeczy. Nagrania były niezłe (takei kryminalne), ale zero wytłumaczenia gramatyki. Dajcie znać, bo nie chcę marnować kasy, no i nerwów.
Może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Jakiś czas temu ściągnęłam Pierra ze strony, którą podał Villon13, po początkowych problemach, program ruszył i działał bez zarzutu. Niestety niedawno miałam format dysku i musiałam zainstalować go jeszcze raz i znów nie działa. Ściągnęłam plik fix.rar i postępowałam zgodnie z instrukcją. Program się otwiera, a gdy klikam na swój profil pojawia się komunikat o błędzie i wyłącza program. Może ktoś z Was miał podobny problem?
do manswetto: nie, program w ogóle nie jest skomplikowany w obsłudze. Sama jestem informatycznym jełopem, a sobie spokojnie radzę;) Do nauki słówek jest po prostu fantastyczny, naprawdę jeśli się przyłożysz to możesz zrobić z nim kolosalne postępy. Tylko on służy tylko i wyłącznie do nauki słownictwa, więc gramatykę nie możesz zaniedbać i uczyć się jej z czegoś innego źródła, bo znajomość tysiąca słówek i niemożność sklejenia je w jedno zdanie to lipa, nie?;-))
Niech mi ktos wytlumaczy jak w tym programie wpisac poprawnie apostrof?
Probuje poprzez: ' oraz ` i za cholere poprawnie nie zalicza zdania:(
Z gory dzieki za szybka odpowiedz.

pozdrawiam
ja również ściągłam program Profesor Pierre 6.0 i są błędy z akcentami czy z literami choć dobrze wpisuje program nie akceptuje tego. czy ktoś rozwiązał już ten problem ??
Dziś udało mi się obejść problem z akcentami. Instrukcję zamieszczam na http://chomikuj.pl/JezykFrancuski w folderze z programem. Proszę o informację, czy sposób działa.
Program jak najbardziej polecam, dla systematycznych jest genialnym wyborem.
A wiecie może jak dobrze drukować flashcardy ? Mi wychodzą uciętę tzn zamiast "samochód" mam "amochó" .
Hej ;)
A ma ktoś moze obrazy tych plyt ? Bo niestety w moim przypadku instalacja z chomika nie dziala... Bede wdzieczna za pomoc!
A ja mam pytanie z innej kategorii :-)
Podstawy jako takie francuskiego znam, ale warto byłoby je przypomnieć i dalej szlifować język... zastanawiam się nad kupnem Profesora Pierre'a Intensywny kurs... (z podręcznikiem i 4 CD)
Przerobił już ktoś cały ten program?... Ile mniej więcej czasu to zajmuje???
Wiem że to też zależy od chęci i motywacji (ja mam akurat sporą), ale tak mniej więcej przy codziennej nauce ile czasu to może zająć?
A wiecie może jakie są różnice między PP6.0, a Intensywnym Kursem?
Czy w IK jest to , co w PP + dodatkowe rzeczy, czy jest to zupełnie inny program?
Przymierzam się do zakupu i chciałbym zrobić małe rozeznanie ;)
PP 6.0 to program do nauki słownictwa (znakomity) natomiast Intensywny kurs to kompleksowy kurs języka fracuskiego , niezły , zawierający dużo multimediów, niestety posiadający jak dla mnie (osoby bardzo leniwej) zasadniczą wadę - brak tzw. inteligentnych powtórek jak w PP 6.0 (jak edgarowi się uda zaimplementować swój system powtórek z PP6.0 do Intensywnego kursu będzie to naprawdę niezły kurs , z najwyższej półki, a póki co polecam Pas de probleme ! wyd. Supermemo . Tchao !
Dziękuje za odpowiedź.
Na razie postawie na PP 6.0 ;)
Postanowiłem ściągnąć Profesora Pierra 6.0, by przed zakupem sprawdzić czy wszystko będzie u mnie działać. No i jest problem. Po wpisaniu jakiegoś wyrażenia, czy zdania ze znakiem zapytania program pokazuje błędną odpowiedź mimo, że odpowiedź jest poprawna. Wciskam f5 (by zobaczyć co wpisałem) i jest moja odpowiedź, ale bez znaku zapytania. Program nie czyta go. Nie wiem, czy to wina pirackiej wersji, czy na oryginalnej wersji też tak będzie..
Miał ktoś podobny problem?
Ja mam Profesor Pierre 5.0 , bo był w necie, a 6.0 trochę kosztował. Jestem z tego programu bardzo zadowolony ! Uczy takich słówek jak np ścierka, miotła i różne inne rzeczowniki, które naprawdę nie jest łatwo zapamiętać. Angielskiego uczę się od podstawówki, a w żadnej książce nie spotkałem się jeszcze np ze słówkiem ścierka.

Program uczy słownictwa, nie gramatyki ! Dlatego trzeba o gramatykę dbać samemu. Ale nie ukrywajmy, że kultura języka w głównej mierze zależy od tego jakim słownictwem się posługujemy, im bogatsze tym lepiej ! Cała magia programu polega na tym, że wyznacza on powtórki i zmusza nas do powtórzenia tego, co nas nauczył.

Warunek jest jeden - trzeba codziennie siedzieć i systematycznie powtarzać - tak to już jest z językiem, tylko codziennie i ciężka praca przynosi efekt.

Planuję niebawem kupić ten sam program do niemieckiego, bo mieszkam blisko granicy z Niemcami, więc aż grzech nie nauczyć się niemieckiego! A że w Polsce, niemiecki traktowany jest lepiej niż francuski to nawet jest program do gramatyki ! ;-)

Pozdrawiam i polecam !
a ja mam problem juz na poczatku :/
sciagnelam wszystko do 1 folderu, rozpakowalam fix, chce wlączyc p_slownictwo_60 i wyskakuje ze nie mam pliku vorbisfile.dll ?????
możesz go pobrać stąd: chomikuj.pl/JezykFrancuski/FR+-+Nauka+!/Programy/Profesor+Pierre+6.0
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa