programy do nauki francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc.
Mam pytanie do was. Ucze sie francuskiego od jakichs 2 miesiecy (z korepetytorka) i teraz chce zainwestowac w program multimedialny lub inny do nauki tego pieknego jezyka. Mam dylemat pomiedzy Parlez avec nous (ok 90 zl), tell me more (ok. 165) a ponsem razem z sumer memo (ok. 111). Co polecacie? Wiem ze jest jeszcze Sita. Zalezy mi zeby program uczyl tez wymowy. Prosze o pomoc bo nie wiem ktory jest najlepszy a ceny miedzi nimi jak widac roznia sie. dzieki:-)
Z programow, ktore podalas wybralabym supermemo "Parlez avec nous" rowniez ze wzgledu na cene i co za ta cene otrzymujesz. Jest jeszcze Profesor Pierre wiec mozesz wziac go pod uwage. Nie wiem o jaka nauke wymowy ci chodzi? W supermemo jest mozliwosc nagrania swojej wymowy, odsluchania i porownania z wymowa lektora. Tell me more ma system rozpoznawania mowy (jak dla mnie cena za to co program oferuje jest zbyt wysoka...i jak dla mnie nauka jest zbyt chaotyczna) ale w system rozpoznawania mowy wyposazony jet tez program reflex- Nouveau Reflex Français za 59 zl...jeszcze go nie uzywalam ale stare refleksy byly przyjemnym narzedziem wspomagajacym nauke. Ja osobiscie dosc sceptycznie podchodze do tych bajerow rozpoznajacych mowe...moze jedna z zalet jest to , ze zanim uda ci sie zaliczyc poprawna wymowe czesto musisz wielokrotnie powtarzac...
Jesli szukasz programu , ktory wzbogaci twoje slownictwo...a nie duzo kosztuje, sprobuj rozmowek w miesiac z super memo za 19.90 jesli potrzebny jest ci kurs kompleksowy z gramatyka itp ...to moze wybierz "Parlez avec nous" albo Profesor Pierre , ja osobiscie nie znam nowej wersji ale wiele osob ja chwali -nowa wersja chyba jest rozbita na slownictwo i gramatyke , ktore kupuje sie odzielnie...poszukaj info w necie.
czesc:-)

dziekuje bardzo za pomoc:-)) musze przyznac, ze teraz zastanawiam sie nad Parlez avec nous i Nouveau Reflex Français. Nie oriendtuesz sie moze ktory zawiera wiecej cwiczen i slownictwa?

pozdr
Jesli zalezy ci na slownictwie to Profesor Pierre ma opcje nauki slownictwa...na poczatek wystarczy ci pierwsza czesc....stary pakiet mial wszystko polaczone slownictwo, gramatyka itp...nowego nie znam ale o wersji angielskiej czytalam duzo dobrych opini. Parlez avec nous znam z praktyki i mnie sie najlepiej uczy z tych programow, gramatyka dosc dobrze opisana, moze troszke malo cwiczen ale slownictwo dosc obszerne. Jesli chodzi o uzupelnienie slownictwa to naprawde polecam rozmowki w miesiac, duzo przydatnego slownictwa i zwrotow za male pieniadze.
Reflexu nie znam ale uczylam sie ze starego angielskiego, pewnie troszke sie zmienil ale ja traktowalabym jako uzupelnienie nauki .Slownicttwo nie jest bardzo obszerne ale byly dosc obszerne rozmowki.
POlecam metode supermemo, bardzo skutecznie pomaga zapamietac poznawany material dzieki powtorkom. Mam teraz mnalo czasu jak masz jeszcze jakies pytania to postaram sie odpowiedziec wieczorem. Pozdrawiam.
A jakie sa wlasciwie glowne roznice pomiedzy Profesorem Pierrem a Parlez avec nous?
Korzystam z kursow z Supermemo przy nauce angielskiego i nie moge powiedziec, bardzo sobie je chwale. Jednak przy francuskim mam nie lada klopot, ktory wybrac. Bardzo bym byla wdzieczna za jakas podpowiedz albo jakie sa Wasze doswiadczenia. A moze jeszcze cos innego za w miare rozsadna cene? Pozdrawiam