linki do programu nauki francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
bez dobrego rządu nigdy nie będzie dobrze. Powiedzmy sobie szczerze Polska to parodia państwa. Rzadzą nią złodzieje. I tu powołam się na słowa pewnego profesora zw. akademii ekonomicznej - A co z funduszem do którego my płacimy nasze podatki a politycy maczają w nim swoje brudne łapy wydając te pieniądze na diety, samochody i apartamenty... Dopóki oni tego nie zostawią w spokoju nigdy nie będzie dobrze i zawsze będzie dziura w budżecie i w przyszłości brak pieniędzy na emerytury i inne potrzeby. O tym nikt nie słyszał?
Inf, cenię cię za twój optymizm, ale wolę być realistką. Polskę czeka klęska, no chyba że stanie się cud...
To ja mam takie pytanie co do programu ;)

Gdzie wrzucic pliki z francuskim do programu?
albo ogólnie o co chodzi z napędem wirtualnym :P
to co sciagnales to archiwum. W archiwum znajduje sie obraz plyty, wypakuj go.

i zajrzyj na

http://www.pctips.pl/artykuly/48546.html
judyrosati jak myślisz o oxfordzie do napisz do mnie na adres : [email]
hej ! Mam pewien problem z tym programem... Bo ściagnełam wszytsko co było potrzebne tj. software'a i te bazy danych. Wszystko elegancko wypakowałam- software'a, i osobno bazy danych do podst i średniozaawansowanego poziomu.... Potem zainstalowałam software'a i chciałam stworzyc ten wirtualny napęd... ale niestety jest to niemożliwe, gdyż nie ma w tych bazach obrazu wirtualnego tej płyty... tzn wiecie tej takiej ikonki z kartką i płytką na tej kartce... :| albo to jest mójbłąd i niedopatrzenie albo czegoś w tym brakuje.... Ściągał już ktoś ten program... ?? :((((((
jest wirtualny napęd :) A jaki masz program do tworzenia dysku wirtualnego?
no alcohol.... ale tam w tych bazach jakby mi czegoś po prostu brakowało... :|
niemożliwe..u mnie działało :P
Jak wypakowujesz z archiwum to jest obraz plyt osobno kazdego poziomu. Obraz plyty poziomu pierwszego a pozniej drugiego. Bazy danych nie mozna uruchomic, trzeba ja po prostu miec w napedzie prawdziwym albo wirtualnym, a jak wlaczasz program to on je kojarzy sam. Moze sprobuj odpalic nie z alkoholu a za daemon tools, to jest niezawodny program. Zreszta u mnie tez dziala elegancko.
Blanche Noire, jak ci sie podoba program?
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka