Proszę o rade francuski & angielski

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę rozpocząć naukę francuskiego lub angielskiego od podstaw tylko nie wiem co by mi bardziej pomogło?Czy Francuski.Pas de probleme! http://www.supermemo.pl/francuski_no_problem czy Parlez avec nous.A jeśli już Parlez avec nous to czy ten Program z trzema CD ,cyklu:SUPERMEMO- ok. 85,99zł czy książka Parlez avec nous (6 płyt CD audio, płyta mp3).-64zł.


I jeszcze prosiłbym o jedną rade.Czy można połączyć naukę angielskiego i francuskiego np
Angielski. No problem! + Francuski.Pas de probleme!

lub

First Steps in English + Parlez avec nous

Czy dać sobie spokój z francuskim : / i zacząć angielski dopiero później francuski jak już będę dobrze umiał angielski.
Głupio jakoś by mi było zacząć naukę francuskiego nie znając prawie w ogóle angielskigo no może podstawy.

Prosze o pomoc
Rozpocznij nauke angielskiego, dopiero pozniej, jak juz bedziesz mial solidne podstawy, mozesz pomyslec o francuskim. Angielski to podstawa i osoba nie umiejaca sie komunikowac w tym jezyku jest "kaleka" w dzisiejszych czasach.
dzięki za rade: )

a tak poza tym to lepiej kupić program z 3CD czy książkę z 6CD?
Radzę uczyć się francuskiego, a po angielsku oglądać np. filmy czy seriale bez specjalnego wysiłku, dla zabawy, z napisami( z tego względu, że angielski jest ogólnie dostępny i łatwiej na niego "wpaść")
Pozdrawiam
Lecz podstawy trzeba mieć. Wg mnie lepiej zacząć od angielskiego :)
dzięki za rady:)

chyba zacznę się jednak uczyć angielskiego a później najwyżej francuskiego.

A tak po za tym to lepiej się uczyć z programu czy książki i do tego CD?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia