Langues étrangères Appliquées, specjalizacja tluma

Temat przeniesiony do archwium.
Jeśli ktoś cos wie na temat tego kierunkuu to bardzo bym prosila o informacje! Każda wiadomosc jest dla mnie wazna bo jak na dzien dzisiejszy to nie wiem nic! Jakie są warunki przyjecia? Czy znajde ten kierunek na umiwersytecie w Paryżu? Po studiach chciałabym bys tlumaczem we Francji lub w Polsce, trudno bedzie mi znalezc prace? Ile lat trwaja studia? Ile się płaci za studia?Dziekuje z góry!
hej ja tez sie na ten kierunek wybieram Jest takie cos na sorbonie ale zapisy juz sa skonczone!!jest tez na 7 ja tam skladam papiery..Praca jest pozniej spoko i podobno nie jest az tak trudno znalezc..pozdrawiam
ja mam za rok mature wiec to nie szkodzi :) szykuje sie. aha powiedz mi jakie sa warunki przyjecia? ile lat trwaja studia? gdzie bedziesz mieszkała? interesuje mne naprawde wszystko! :)
a jak dobrze umiesz francuski??? co do mnie to na sorbone sie nie dostalam bo nawalilam z angielskim wiec Ty sie przyloz bo tam biora oceny z anglika Ja cale liceum wszystko mialam w nosie (oprocz franca)i oceny mialam do d..py Teraz jestesmy w UE wiec generalnie nie ma egzaminu (na wiekszosc uczelni) Czesto liczy sie matura lub robia tylko test z franca!! CO do mieszkania to najmniej wazne Najbardziej chcialabym dostac akademik(ze wzgledu na fajowe imprezy tam sie odbywajace a ja to kocham,!!)a jak nie to sobie cos wynajde szczerze mowiac obawiam sie ze bede musiala pracowac bo zycie w paryzu nie jest tanie!!! no to chyba odp na twoje pytania jak chcesz wiedziec cos jeszcze pytaj!!
u mnie tez z angielskim cienko :( a gdzie w koncu trafilas? na jaka uczelnie? mozesz mi podac swoje gg?
jakie jezyki wybralas? chce sie upewnic czy mozna na tym kierunku studiowac jakis tam jezyk plus przedewszystkim francuski
:) no właśnie ,a na paris 7 na jaki kierunek konkretnie (tzn jaki język). wiesz może, kiedy składa się dokumenty i w ogóle sa jakieś testy? ja osobiście myślę nad zwykła filologią, ale zobaczymy:)
!!!! catherinkaD! odpowiedz proszę!!!
Cześć!
Chciałabym poznać kogoś kto podzieliłby się ze mną informacjami nt L.E.A.
Chętnie nawiążę kontakt z osobami, które miały styczność z tym kierunkiem badź dopiero mają taki zamiar.
Pozdrawiam

[gg]
msn: [email]
też się mogę podzielić, a język sobie taki wybrałam, że...wszyscy oczy przecierają ze zdumienia. U mnie akurat nie ma ekonomii ani polityki, specjalność można zrobić z prawa albo tłumaczeń specjalistycznych, potem będzie do wyboru więcej. To dość trudne, ale bardzo ciekawe studia, więc polecam.
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa