Universite de Picardie Jules Verne- Amiens

Temat przeniesiony do archwium.
co myslicie o tej uczelni?? i jak sie tam studiuje??
nikt nic nie wie o tej uczelni???
a co chcecie wiedziec? studiowalam, ale nie dlugo, natomiast mam kilka znajomych ktorzy robili tam studia, w tym jedna polka
zadawajcie konkretne pytania
wyjezdzam tam na socratesa na letni semestr, studiuje zarzadzanie i marketing, i musze wybrac jakies przedmioty, nie mam pojecia jakie?? moze bys cos poradzila, jacy profesorowie sa najbardziej ugodowi i 'ludzcy' heh, i co najwazniejsze ile kosztuje takie miesieczne utrzymanie?
co do profesorow to ja ci za duzo nie pomoge bo to bylo prawie 10 lat temu, na pewno masz jakis zakres przedmiotow?
mozesz sobie wybrac np jez polski, jesli jest dostepny w sesji letniej, z tego co pamietam to pani pr przyjezdzala raz w tyg z paryza wiec moze w wakcje nie bedzie jej sie chcialo? poza tym rozne przedmioty sa rozzocone po roznych czesciach miasta, wiec moze dobrac do miejsca zamieszkania?
wszystko co zwiazane z ekonomia znajduje sie w centrum, w przeuroczej starej dzielnicy, u stop najwiekszej katedry francji i kilka krokow od licznych knajpek w ktorych kwitnie zycie nocne studentow, ale tu lepiej miec sponsora ;-), trzeba liczyc min 4e za drinka, i lepiej nie palic, albo przywiezc sobie zapas z pl
co do kosztow utrzymania: gdzie bedziesz mieszkac, czy musisz sama sie wyzywic?
np ceny biletow autobusowych sa tu: http://www.ametis.net/tarif/index.asp?rub_code=7&thm_id=8&gpl_id=
ale mozana tez wynajac rower :-)
a za 30e masz abonament na miesiac na wszystkie linie i wynajecie roweru

jak pisalam podaj konkretne pytania, bo calego miasta i zycia w nim nie moge opisac

 »

Kultura i obyczaje