UAM Campus 2006:)

Temat przeniesiony do archwium.
Kto się wybiera na campus do Międzyzdrojów? Ja juz się zapisałam - będzie więcej niz 5 osób? :P Ciekawe,czy z romanistyki dużo loudzi sie zgłosi, fajnie by było się poznać :D W sumie nawet w 5 osób może być miło;)
ja się zastanawiam...kusi mnie ta wizja ale nie wiem:) pojechałabym z chęcią ale nie wiem jak się wyrobię z pracą... a wiesz może jak tam jest? ktoś był? taaa ja też mam nadzieję że może z romy będzie parę osób
Z tego co slyszalam od kolegów z drugiego roku to jest super:P poza tym dzowniłam do jednego z organizatorów -studenta - i moge powiedzieć jedno:ludzie sa naprawde fajni :D, poza tym beda tez z innych uczelni. No i ta wizja nocnych biegów na orientacje po plaży...buahah;) :P
na orientację to się biega po lesie a nie po plaży:/
heh,no to słabo jestes zORIENTowana, w takim razie kampus UAMowski jest wyjatkowy,bo oferuje bieg nocny na orientację po plaży i wcale nie są mu przy tym potrzebne drzewa. Kto się jeszcze wybiera na ten szalony wyjazd? ;)
Monciak,ja sie wybieram:) tylko nie rozumiem dlaczego sa organizowane 2 obozy. Jeden jest w Miedzyzdrojach od 30-5,a w Zakopanem jest 10-20 wrzesnia. W kazdym razie jestem z filologii romanskiej i jade na ten nad morzem:) wiec niedlugo sie poznamy:)
:D no to fajnie, chociaż jedna ;) A ten do zakopca to jakas sciema z PKO, nie ma to jak prawdziwy wyjazd,"prawdziwych" studentów ;)Heh, w sumie to jeszcze żadni z nas studenci,ale fajnie sobie pomarzyć...;p A Ty jesteś na romanistyce dla początkujących,czy juz coś kumających?Bo ja niestety w tej pierwszwej...francuski to dla mnie czarna magia.
Ja na szczescie w tej "juz cos kumajacych":) zdawalam mature z francuza na poziomie rozszerzonym, 3 lata w liceum zobowiazywaly:P Ale i tak sie boje i jestem ciekawa jakie tempo i poiom nam narzuca. Pozdrawiam i do zobaczenia na obozie. Jedziesz sama czy tym autokarem z Poznania?
P.S. Sorry,ze tak pozno odpisuje,ale nie mialam netu kilka dni;/
a ja nie moge... mam oboz w paryzu.. ech... ale sie witam i integruje milo mi
Cześć, szkoda,ze nie pojedziesz,ale majac do wyboru Miedzyzdroje albo Paryz....wybor jest oczywisty! Pozdrawiam i do zobaczenia w pazdzierniku:)
monciak mozesz mi napisac gdzie bedziesz studiowac filologie dla poczatkujacych?? na jakiej uczelni jest takie cos i jakie sa kryteria dostania sie?? plisss o odp
Na UAM:D
http://www.uam.edu.pl/index.php?linkid=1870
Ten link pewnie będzie jeszcze lepszy bo domyślam się , że jesteś w klasie maturalnej (a w każym razie w liceum).
http://www.uam.edu.pl/index.php?linkid=2314
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Studia językowe