Kierunek: romanistyka

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo chciałabym studiowac na kierunku romanistyka, ale nie wiem nic o tych studiach, z francuskim zetknęłam się po raz pierwszy dopiero w pierwszej klasie liceum (czyli we wrzesniu 2006;). Interesuje mnie wszystko: jakie przedmioty na maturze trzeba zdac, pod jakim kątem sie przygotowac, jak wyglądaja te studia i jakie są perspektywy pracy. Z góry dziękuję.
podaj e-maila to wysle Ci wszystkie informacje
mi takze moglabys wyslac? [email]
adres: [email] Z góry dzięki, czekam
o ja też bym była baardzo wdzięczna za wysłanie tych wiadomości;) [email]
tak sie zastanawiam dlaczeho nie moze ktos umiescic tego tutaj. Bo ja tez bym sie chetnie dowiedziala na temat czegos wiecej a jak widze juz kilka osob o to prosilo... Jakby byl ktos tak mily to niech napisze cos na ten temat tutaj, albo mi przesle: [email]
hmm na pewno musiscie zdac jezyk francuski poziom podst i rozszerz to na uw biora pod uwage, do tego lublin bierze tez polski na obu poziomach, torun i poznan biora nawet ustnie zdany jezyk. do lublina jest sie bardzo latwo dostac i do poznania. do torunia nie skladalam. najgorzej jest z krakowem tam trudno jak nie wiem co....
ja teraz zaczelam to studiowac a uczylam sie zaledwie w liceum i mialam 3 godz tygodniowo a pozniej 2. musicie sie od razy przylozyc i duzo czasu poswieci gramatyce i slownictwu bo na studiach wszytsko wyjdzie na 1 zajeciach. powodzenia..
taki mały remark :D - teraz zdaje się maturę na jednym poziomie - albo na podstawowym, albo na rozszerzonym ( pan Roman nam załatwił ;D ) wiec te kryteria pewnie ulegną zmianie.. jak już nie uległy..
Czyli generalnie trzeba powchodzić na stronę każdego uniwerku, który kogoś interesuje i sprawdzić jakie są wymagania. Choć przypuszczam, że na romanistyke i tak będzie potrzebny rozszerzony francuski niezależnie od formy matury.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia