wymagania na UAM

Temat przeniesiony do archwium.
szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam ;)
planuje isc na f. romańską na poznanski uam, ale mam takie pewne nieścisłosci co do rekrutacji. ;)
czy jeżeli będę miała tylko maturę podstawową z francuskiego i polski rozszerzony oraz historie rozszerzoną to mam jakies szanse na dostanie sie na studia? czy musze zdawać angielski rozszerz. i francuski podst.? bo francuski rozszerzony nie wchodzi w gre-słyszałam, ze jest cholernie trudny, a ja nie jestem aż tak dobra w te klocki. ;) no i sie zastanawiam czy w ogole mam brac pod uwage franuski jesli okaże sie, ze matura na poziomie podstawowym z franca jest mi w ogóle niepotrzebna.. ;)
prosze o odpowiedzi
w przypadku uam zdawaj angielski rozszerzone. przyjmuja wszystkich niezaleznie na jezyk, a potem tworza ghrupy poczatkowe i te prawdziewe- romanskie:P pozdrawiam. ja tez zdaje franek i angola tyle ze na dowrot- franek rozszerzoeny a angol podst :) pozdrawiam! i franek rozszerzony nie jest taki trudny :P
franek rzeczywiście nie jest trudny.P)
Pytanie brzmi do jakiej gdupy chcesz się dostać początkującej czy zaawansowanej? POczątkująca robi wszystki zupełnie od podstaw - teraz pracują na Cage Creme, a potem jeszcze nie wiadomo. Moim skromnym zdaniem to lepiej przyłóż się do francuskiego teraz i idź na zaawansowaną, trochę szkoda tracić czas na uczenie się "je m'appelle" itp. a skoro chcesz studiowac francuski to powinien cię on raczej interesować;)
dzieki :)
w sumie mature zdaje dopiero za rok, wiec gdybym sie porzadnie przylozyła nie byłoby zle, i jeszcze biore udział w wymianie pol-franc. wiec z tym jezykiem mam styczność. ojjj zrobiliscie mi chętke na rozszerzony.
Zdawaj, zdawaj - bo grupa początkująca ma zajęcie tylko z jednym nativem, a my mamy z 4 i to jakimi!! Muahhh!!!!
akiana ,a macie tam jakies ladnE nativy ? jakies frnacuzki? moga byc hiszpanki... wloszki.. nawet katalonki :D RUmunki tez nie sa zle :P
jezeli tak to mozecie sie mnie spodziewac za rok :D
Hehe... No mamy, mamy:D Obiektywnie nawet bardzo ładne:D Ale uwaga, bo są bardzo wymagające:P
spoko, nie z takimi dawalo sie rade :D (zabrzmialo jak bym byl jakims figo fago sancho pancho :P) miloo wiedziec ze na uam takie wykladowczynie sa :P
Akitana, sprawdzilam z jakimi nativkami macie zajecia i wybacz, ale za piekne bym ich nie uznala ;) podobnie jest na wloskiej i rumunskiej, za to na hiszpanskiej mamy sliczna hiszpaneczke ;)
Myślałam o pani z którą mamy gramatykę i o "hiszpaneczce" - jeśli myślimy o tej samej osobie;) co jest bardzo prawdopodobne:D
aaaa, no to sie zgadzam ;)
A co robicie z tą ładną Pania na zajęciach z hiszpańskiegoP)
a co mozna robic z ladna pania od hiszpanskiego na hiszpanskim?:P uczyc sie hiszpanskiego:]
odnosnie rekrutacji :)
napisałam maila do sekretariatu UAM-u(ten uniwerek mnie głownie interesuje) i dostałam odpowiedz, ze pod uwagę biorą angielski i polski rozszerz. nie musi to byc francuski. i bardzo dobrze ;)
Mam pytanie .. Czy na romanistykę na UAM mogę zdawać tylko francuski na rozszerzonym , czy potrzebuję też matuy z jakiegoś drugiego języka obcego/?
mozesz tylko francuski na rozszerzonym plus polski rozszerz. lub angielski rozszerz.plus polski rozszerz.
A jak to jest z tym, ze jest niby konkurs swiadectw? Pytam, poniewaz niezbyt dobrym jestem uczniem z przedmiotow scislych, ale za to z humanistycznych bez problemow, no i ta 6 z francuskiego ;)
Myslicie, ze slabe oceny ze scislych beda mialy jakis wplyw na moja rekrutacje?
No co ty!!! Poza tym konkurs swiadectw to maja na myli konkurs swiadectw maturalnych a nie ukonczenia sredniej szkoly. Na uniwerku w ogole ich nie obchodza oceny z przedmiotow ktorych nie zdawalaes na maturze. Ja nawet nie wyslalam po rekrutacji w swoich dokumentach mojego swiadectwa ukonczenia liceum bo nie chcieli.
Dzieki za odp Karolaina :) Bardzo mnie uspokoilas w tej sprawie :)
A czy moglabys podac jakies swoje namiary? Mialbym jeszcze pare pytan dot rekrutacji na romanistyke na UAMie :)
spoko :)
moge podac gg ale nie ma mnie tam zbyt czesto 5884872
za to poczte sprawdzam kilka razy dziennie :)
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa