kto na ILS na UW?

Temat przeniesiony do archwium.
kto na ILS na UW? jakie kombinacje?
jaaa:D

ang/fr najprawdopodobniej

a ty?;)
jaaa:P no kombinacja w zaleznosci od wynikow matury :P

ale bardziej by mi fr-ang pasowalo:>
ja tez coś z ang i fr ale zupełnie nie wiem jaką kombinację wybrać. Teraz się zastanawiam co po ILS można robić. Tylko tłumacz i nauczyciel??
aj tam możliwości jest wiele zależy jak się zakręcisz ja juz sobie planuje takie kariery że hoho i ani myśle o byciu nauczycielem:P

ej a w punktacji oba języki liczą się tak samo nie? czy jest jakaś różnica między 1 a drugim?
obydwa języki liczą się tak samo... eh, trzeba czekać na wyniki aż do 29.06...
a wiecie że przeczytałam na necie że chłopak miał w zeszłym roku 95% z angola i 93% z franca i się nie dostał?;/
powiało optymizmem nie?:P
a siostra kolezanki miala 84% i ponad 80% z hiszp i sie dostala...

nie wiem jakim cudem... o co chodzi o_O na co oni patrza ;/
to nie tak. po prostu każda kombinacja ma oddzielny ranking i w zeszłym roku najtrudniej się było dostać na francuski, a na hiszpański (chyba) najłatwiej. dla zainteresowanych więcej info na http://forum.ils.uw.edu.pl/viewforum.php?f=9
Czy ktoś wie czy można rozpocząć studia na ILS i jednocześni na pierwszym roku zacząć inny kierunek np. architektura na ASP w Warszawie? czy UW POZWALA NA TAKIE rozwiązanie?
czy studiując na ILS można dokończyć studia na granicą?(studia magisterskie) słyszałam że istnieją tylko programy dzięki którym można wyjechać na pół roku..........:(
Studiując UW możesz jednocześnie studiować na tylu kierunkach ile dusza zapragnie - to zależy tylko od Twoich chęci i możliwości, nie ma formalnych ograniczeń :-) Nie chcę studzić Twojego zapału, ale jeśli spojrzeć na plany zajęć na pierwszych 2-3 latach lingwistyki to obawiam sie, że może być Ci ciężko pogodzić to ze studiowaniem innego wymagającego kierunku. Może warto poczekać rok czy dwa i dopiero potem zacząć równolegle inne studia. W każdym razie życzę powodzenia :)
Temat przeniesiony do archwium.