romanistyka na UW czy UJ?????????

Temat przeniesiony do archwium.
Studenci romanistyki doradźcie gdzie dziś lepiej studiować romanistykę!!!:)
Myślę o Uniwersytecie Warszawskim i Jagiellońskim. Może ktoś orientuje się na której z uczelni można rozpocząć studia magisterskie we Francji?
piszcie wszystko co wiecie
pozdrawiam i do zobaczenia ,,za rok''!!;)
Ja jestem pierwszy rok na romanistyce UW i szczerze, to spodziewałem się czegoś lepszego... Poziom raczej średni według mnie. Ale nie wiem jak UJ, może lepiej, morze jeszcze gorzej hehe
Pozdrówki.
Hehe student romanistyki a pisze 'morze' :D Wstyd ;) 'Może' oczywiście
a czy ktoś moŻe (;)) wyrazić swoją opinię na temat romanistyki na KUL-u, może w porównaniu z Uniwersytetem Warszawskim?
tak tak zaczyna się już mówić że Warszawski trochę przereklamowany :( ale jakoś nie mogę w to uwierzyć
do andrew i innych studentów romanistyki na UW; czy język polski brali pod uwagę podczas rekrutacji?

Przydałyby mi się jeszcze informacje o współpracy z uczelniami we Francji;) Podobno Jagielloński jest bardziej otwarty na wymiany...Ktoś zorientowany to potwierdzi?
No według mnie przereklamowany i to ostro. Przy rekrutacji biorą pod uwagę tylko francuski, za to na UJ polski rozszerzony musi być, więc to chyba coś znaczy...
Później romaniści z UW piszą 'morze' zamiast 'może' ;)

Pzdr
a na ile musiałes zdac francuski zeby sie dostac na UW?z góry dziekuje za informacje:)
ponawiam pytanie Optimiste

mógłby ktoś określić, chociaż w przybliżeniu ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia