francuski z angielskim

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani powiedzcie mi czy na zaocznych francuski z angielskiem(na UŚ)
francuski jest od podstaw?
nie znam tego języka czy sobie poradze izdołam sie nauczyc???????????
odpiszcie por favor
nie wiem jak jest na UŚ, ale na PWSZ tez jest angielski z francuskim i jest tak: francuskiego uczysz sie od zera, jednak bardzo dyzym tempem jak pow moja kol "pamieciowka, pamieciowka i jeszcze raz pamieciowka" co do zajec to z samej filogi angielskeij jest miej zajec bo to sa jak gdyby 2 filogie jednoczesnie.....cos kosztem czegos:P ale ludzie sobie daja rade...choc podobno na 1 rym roku jest straszni ciezko....i czwesc osob przepisuje sie na sama filogie angielska a czesc rezygnuje! ale wszystkozalezy od Ciebie....jesli masz wystaczajaco duzo checi i wiesz ze Ci sie "nie znudzi" to mozesz spokojnie tam isc:D ja np. chce isc pdobnie tlyko ze francuski zaawansowany i inny jezyk romanski od podstaw.....:D wiec ja wierze, ze jest to realne:d
P.S. "por favor" to nie po francusku.... po francuski bedzie "s'il vous plait":PP
Nie ma na UŚu filologii francusko-angielskiej zaocznej...
oj..dopiero teraz zrwoiclam uwage..ze chodzi o studia zaoczne.... watpie zeby w wymiarze "zaoczmym" gdziekolwiek bylby 2 filogie polaczone...nie oszukojumy sie nie da sie zrobic wszystkiedo biorac pod uwage ze zajecie osbywaja sie w piatek,sobote i niedziele co 2 tydzien (przewaznie...) wiec moj "krociotki wywod" byl do studiów stacjonarnych:(
wiem. francuski z angielskim jest dzienny nieestety 12 osob na jedno miejsce
i nie wiem czy mam szanse sie dostac.
ale dzieki za odpowiedz.
ja ucze sie hiszpanskiego stąd to (por favor)
na UŚ nie ma fajnych filologi. hiszpanski z angielski jest tylko zaoczny dzienny tylko hiszpanski z ruskim
bezsensu.
a czy na dzienne jestem w stanie sie dostac z 75%??z pisemnej i z ustnej 70%??
chodzi mi nadal o uś
Temat przeniesiony do archwium.