Francuski z hiszpańskim na uŚ

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosiłabym o informacje czy na UŚ francuski z hiszpańskim wykłady naprawde sa po francusku juz od 1 roku?
Przeraziło mnie to szczerze mówiąc :(
i jeżeli tak to jaki jest stopien trudności...

Bardzo prosze o odpowiedź
tak wykłady są po francusku :) ale to też nie wszystkie.. np językoznawstwo i literaturoznwstwo mieliśmy po polsku ;) i to tyle xD a poziom hmm nie jest najgorzej ;)
a czy jest jakas szansa na studiowanie 2 kierunkow po 1 lub 2 roku? czy jest się tak zawalonym nauką, że można tylko o tym pomarzyć...?
a jakie były mniej więcej progi punktowe...jeśli można wiedzieć? :)
Ja wiem że to sie zmienia...ale jednak chciałabym wiedzieć
aisha_818 po 1 roku, jesli masz wysoka srednia, piszesz im pismo o indywidualny tok studiow, ze bedziesz studiowac 2 kierunek, ale w miedzyczasie, przechodzisz normlana rekrutacje na ten 2 kierunek:D jak chcesz tro mozez nawet 3 studiowac, tylko zebys wyrobila z nauka:P
no to to wiem, właśnie bałam się tego, że tam nauki jest tak zarabiscie dużo, że poprostu nie wyrobię się, ale w sumie nie ma rzeczy niemożliwych :).
a czy po tym jak zdobede licencjat na tym kierunku z programem tlumaczeniowym moge zrobic magistra na normalnej filologii romańskiej?
Ale co to dla Ciebie jest "normalna filologia romańska"?
Czy wymagana jest na tym kierunku znajomość hiszpańskiego czy można uczyć się od podstaw?
Z tego co mi wiadomo, to utworzona jest jedna grupa hiszpańska i to właśnie od zera. Więc znajomość hiszpańskiego nie jest konieczna.
zarówno język hiszpański jak i włoski (bo taka opcja też istnieje) jest nauczany od podstaw :)
i jak tam po wynikach?
Wkońcu mogę powiedzieć z ulgą, że się dostałem tam ;P a wszystkie zajęcia będą teraz w nowym budynku? Czy jeszcze w tym starym na ul. Żytniej? Najbardziej mnie denerwuje, że wydział Filologiczny UŚ jest w Sosnowcu :/ Lepiej by było gdyby był w Katowicach, bo tam jest lepszy dojazd niż do Sosnowca, ale jak się nie ma tego co się chce, to trzeba i to przyjąć ;)
Bleuciel przeszadzasz!! Lepszy miales dojazd do Tarnowa??:P Nie, wiec nie nazekaj tlyko korzystaj z "bliskosci":P Pozdrowienia od kolezanki z Tarnowa:P
jak dla mnie te 20 min. w tą stronę czy w tamtą nie robi różnicy przy prawie 4 godzinnym dojezdzie :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa