WSJO w Poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
cześć mam pytanie czy wiecie moze jak wyglada romanistyka na WSJO w Poznaniu ?? Bo zamierzam sie tam wybrać a w internecie jest mało komentarzy na temat tej szkoły.
niestety od 3 lat nie mają naboru... sama chciałam tam iść ale niestety ciągle jest za mało chętnych... także wydaje mi się, że i w tym roku będzie z tym problem, ale próbuj! Bon chance:)
może inaczej.... "nie mają chętnych" bo nabór trwa.... kase się płaci... a i tak na końcu Ci mówią, że nie mają grupy... że za mało....
noo właśnie dzwonili do mnie może z trzy tygodnie temu z pytaniem czy nie chciałabym zmienić mojej decyzji co do zmiany kierunku bo narazie jest mało chętnych...i powiedziała ,ze najlepiej gdybym zadzwoniła do nich pod koniec sierpnia i wtedy to już będą wiedzieć na pewno czy utworzą czy nie...ale jak od trzech lat nie udało im się utworzyć kierunku to pewnie i w tym również nic z tego nie będzie.
skąd ja to znam:P a mówili coś może ile jest chętnych? ;)
nie nic więcej nie mówili ;p
też jestem zainteresowana tą uczelnią i kierunkiem, dzwoniłam w środę i podobno oprócz mnie dzwoniły tego dnia dwie osoby zainteresowane romanistyką. Kazali mi zarejestrować się online. Wcześniejsi ochotnicy byli odsyłani, proponowano im inny kierunek (chętni się zmyli) a podobno wystarczyło by jeszcze 5-6 osób do tych 3 i grupa została by utworzona.
Oo to ja jutro będę dzwonić w tej sprawie do nich... to już będzie kolejna osoba.
Dzwoniłam wczoraj do nich i to już jest pewnie, że nie powstanie grupa bo jest za mało chętnych.
Temat przeniesiony do archwium.