Poszukuję liceum w Warszawie z j.francuskim

Temat przeniesiony do archwium.
No właśnie, poszukuje w miarę dobre liceum w Warszawie gdzie będzie język francuski, najlepiej gdyby był na poziomie rozszerzonym a nie podstawowym. Czy nikt się nie orientuje czy w liceum na Ochocie jest francuski? Pozdrawiam :)
Na Ochocie masz VII LO im.J.Słowackiego gdzie francuski jest na bardzo wysokim poziomie z klasach o profilu humanistycznym i stosunkach międzynarodowych.Przedmiot jest nauczany bardzo dokładnie,nauczyciele przygotowują do podejścia do matury z języka.Jeśli poinformujesz nauczyciela o tym że chcesz zdawać maturę podst. albo rozszerzoną z francuskiego to na pewno pomogą.U mnie w klasie są 2 dziewczyny które biegle mówią po francusku i uczą sie trochę inaczej od reszty.W czasie trzeciego roku nauki klasa zostaje podzielona na grupe która z francuskiego maturę zdaje i na te która nie planuje go zdawać.Uczę się tam drugi rok i nie żałuję.
Chciałabym się więcej dowiedzieć na temat tego liceum... Więc Mettree czy mogłabyś mi podac swojego maila lub nr gg? Albo chociaz czy jest strona internetowa tego liceum? Czekam niecierpliwie na odpowiedź :)
A moze z wykladowym francuskim? Polecam Sempolowska i Zmichowska. Tylko tam sie nauczysz dobrze jezyka w tak krotkim czasie i za darmo ;)
Sempołowska ponoć rządzi. Uczy tam babka z którą miałam zajęcia w szkole językowej. Pełen profesjonalizm:)
o co biega z ta semplowska? to az taka dobra szkola? jest dwujezyczna czy co? ma jakies osiagniecia?
dwujezyczna:) a do tego chyba prestiżowa:)
jest jeszcze klasa z rozszerzonym francuskim w XIII LO (Lisa-Kuli) ja chodziłam tam coprawda do klasy w której był tylko podstawowy, a zdałam podst maturę na 94% a ustną podst na 100% :) poza tym, obie nauczycielki francuskiego w szkole były fajne :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa