L` escargot Trójmiasto dobre???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Chciałam zapytac o Wasze opinie na temat szkoły języków romańskich L'escragot? Chciałam zapisać się tam na francuski, ale nie wiem czy warto. Pomóżcie! Wczesniej chodziłam jeden semstr do aliance francais na P2 ale w tym semestrze zajecia poziom wyżej sa tam tylko w środy i poniedziałki kiedy to pokrywa mi sie z zajęciami z angielskiego. Może znacie jakieś inne szkoły językowe w Gdańsku które moglibyście mi polecić.
pozdrawiam bardzo serdezcnie i dziękuję za pomoc!
Hej Agravka;-) szkoda,ze nikt Ci nie odpisał, bo wiem jakie to wazne przy wyborze szkoły.ja tez od jakiegos czasu studiuje oferty, bo chcialabym dobrze trafic.wszyscy polecja mi z czystym sercem alliance ale łodzki(bo tam mieszkalam) teraz mieszkam na pomorzu i niestety nic nie slyszlam o oddziale gdanskim. napisz mi prosze jak ich oceniasz i jak to wyglada od strony finansowej. pozdrawiam serdecznie;-)
hej! Ja byłam w Aliance tylko 1 semestr także trudno mi dużo oceniac. Atmosfera była bardzo miła, lektorka bardzo sympatyczna. Podobało mi się, że mieliśmy troche o kulturze Francji np. o świetach francuskich, Aliance załatwił nam też bilety za 5 zł do Żaka na Bouloge Noveaux (to święto młodego wina). Poza tym w mojej grupie było nas 7 osób co było niewątpliwym plusem. Nie podobało mi się, że w dniu pierwszych zajęć byłam jedyną osobą, którą poinformowano o zmianie lokalizacji zajęć (miały być we Wrzeszczu a zmienili na Zaspę)w związku z czym reszta się pospóźniała kilkadziesiąt minut, bo pojechali najpierw do Wrzeszcza. Co do nauki, to świetnie uczą tutaj słówek przez różne gry i zabawy. Gorzej było z gramatyką. Miałam nadzieje, że wreszcie nauczę się choć troche stosowania rodzajników. Niestety nic z tego ;/ Generalanie nie podobało mi się, że za mało czasu poświęcano na tłumaczenie gramatyki. Myślę jednak, że wszystko zalezy od konkretnej lektorki. Zależy na jaką trafisz. Aha, wielkim plusem Aliance jest to, że mają dużą bibliotekę (mają nawet Asterixa po francusku :P). Osoby które się u nich uczą mogą za darmo z niej korzystac.
Podsumowując wszystko zależy od lektorki, i raczej o nie pytaj znajomych. Myślę jednak że Aliance to trafny wybór. Jeśli chodzi o ceny to masz je na stronie Aliance, ja za p2 płacąc z góry zapłaciłam 710 za semestr.
pozdrawiam ;-)
witam ponownie;-)i dzieki za info;-) napisz mi prosze jeszcze ile razy w tygodniu odbywaly sie te zajecia, bo ja nie mieszkam w gdansku i musialabym dojezdzac.dzieki z gory, pozdrowionka!
hej! Ja chodziłam 2 razy w tygodniu po 90 minut, ale chyba są też zajęcia raz w tygodniu, musisz zobaczyć na stronce alliance.
hejka;-) faktycznie najłatwiej było wejść na stronke;-)dzięki natomiast za wymianę myśli, dobrze dowiedzieć się czegoś od osoby , która tam faktycznie chodziła.pozdrowionka
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa