Jaka szkola w lodzi??

Temat przeniesiony do archwium.
mam do was pytanie. moja siostra uczy sie francuskiego! bardzo podoba mi sie ten jezyk. szukam szkoly w lodzi i jedni polecaja mi alliance inni znowu perfekt a inni centrum jezykow romanskich. mozecie cos powiedziec a propos jednej z tych szkol? co polecacie? moja siostra chodzila do CENTRUM JEZYKOW romanskich ale szybko zrezygnowala bo podobno byl bardzo niski poziom i naczycuelka zlewala wszystko...
macie namiar na jakies lekcje prywatne?
Ja tez sie uczę francuskiego od ok 4 lat. Chodzilam juz do Centrum jezyków Obcych do Accentu, Alliance. Jesli chodzi O Centrum jezykow Obcych to zdecydowanie odradzam. Wspolokatorka chodzila tam rok na wloski i tez sie sparzyla. Lepiej wybrac Alliance, super jest tez w accencie. Panuje tam przemila atmosfera. Te dwie chyba polecam najgoręcej:)) Pozdrawiam
ale co odradzasz bo nie zrozumialem? centrum jezykow obcych czy centrum jezykow romanskich? i tak zapisze sie chyba do akcentu kiedys uczylem sie u nich angielskiego i zdalem firsta na A.
srorry, zle napisalam. Odradzam Centrum językow Romanskich.
podbijam temat. może ktoś ma jakieś nowe pomysły? czytałam i słyszałam o euro dialogu, że można polecić głownie ze względu na cenę... rok akademicki sie zbliża i trzeba coś wybrać..
acha pytam o szkoły poza centrum jez romańskich, ja też ją odradzam.
W Łodzi naprawdę nie nauczysz się dobrze francuskiego. Chyba że znajdziesz zajęcia z nativem. Osobiście polecam ESKK (ale tylko jeśli jesteś osobą która umie sama pracować i masz dużą motywację do nauki). Ja mam ten sam problem, choć powód jest troszkę inny: żadna szkoła nie ma odpowedniej dla mnie grupy dla zaawansowanych (w testach i rozmowie po wychodzi mi 5-6 rok). Nawet Alliance zrezygnowało z ich prowadzenia, a szkoda...
hej przepraszam ze tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale mam pytanko. moja znajoma szuka dziewczyny do pracy jako kelnerke we Francji, potrzebuje osoby juz mowiacej i z prawo jazdy, praca legalna. moze ktos zna dziewczyne ktora szuka pracy w tym zawodzie we Francji?
jak ktos chce wiedziec wiecej moj kontakt [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe