winobranie 2015

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukujemy trzeciego kandydata do załogi samochodowej koniecznie ze znajomością języka francuskiego na zbiory winogron do Francji w mies. wrześniu 2015 r. Preferujemy osobę doświadczoną i mającą kontakty z właścicielami winnic (Lyon, Szampania, Alzacja). Jako dojrzali 40 letni, zmotywowani zbieracze i turyści dysponujemy sprawnym autem i znajomością winnic Beaujolais.
Toruń, kuj-pomorskie,
[email]
hej, ja i paru znajomych szukamy osób, które jadą na winobranie do Francji, interesuje nas szczególnie Alzacja, francuza trochę znam, zamierzam szlifować przez wakacje, ale fajnie byłoby zebrać większą ekipę, może ktoś poleca jakieś winnice, do których warto napisać? Pozdrawiam
Podaje sposób na szukanie winnic :-)
1. Wejść na strone www.pagesjaunes.fr
2. W polu 'Quoi, qui?' (Co, Kto?) podać 'vignoble'
3. W polu 'Où' (Gdzie?) podać departement lub miasto np. Bordeaux 33000
4. Kliknać na 'Trouver' (czyli znajdź)
5. Można zaznaczyć w 'Filtrer par' Site Web, czyli będzie wyświetlał adresy ze stronami www, mi wyświetliło 42 różnych Château czy Domaines, tylko dla tego regionu.

Winnic jest dużo, sztuką jest znaleźć taką gdzie można popracować dłużej wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem, dlatego najlepiej jest szukać ogłoszeń bezpośrednio, w zeszłym roku najwięcej znalazłem na tych stronach:
www.pole-emploi.fr/accueil/
www.anefa-emploi.org/ANEFA_FRONT/consultationsaison.aspx
Pracy można szukać nie tylko przy winobraniu, pozostają jeszcze morele, jabłka, gruszki, klementynki itp.

Jakby był ktoś chętny z Warszawy lub w Warszawie bywający, to zapraszam, można wybrać się wcześniej na zbiory owoców lub tylko na winobranie. Szukam osoby z bardzo dobrym francuskim i ewentualnie osoby z samochodem. Rynek pracy we Francji znam dobrze, co roku wyjeżdżam i to jadąc w ciemno. W tym roku chciałbym wyjechać już na pewniaka w najfajniejsze winobraniowo miejsca. :-)
---
[email]
Cześć wszystkim :)

Chcę w tym roku pojechać na winobranie, nie bardzo wiem od czego zacząć i jak się za to zabrać? Przede wszystkim chciałabym wyjechać z Londynu :) Czy ktoś orientuje się, bądź zna konkretne adresy, pod którymi mogę znaleźć info dotyczące wyjazdów UK-FR? Jakie miejscowości/winnice umozliwiają pracę przez cały sezon? Jeśli chętnie podzielicie się adresami winnic, pod które mogę napisać, byłabym przeogromnie wdzięczna :) Pozdrawiam

#hejprzygodo
edytowany przez nat_nutria: 09 cze 2015
Ja i koleżanka chcemy pojechać na winobranie, ja znam trochę francuski, ale nie wiemy jak się do tego zabrać, ktoś może coś doradzić, czy można jechać w ciemno, widziałam klika ogłoszeń z agencji, może ktoś ma namiary do sprawdzonych winnic albo może ktoś chciałby się dołączyć zawsze lepiej jechać większą grupą ;) czekam na rady opinie i informacje [email]
Witam,
Wraz z kolegą chcemy się wybrać na winobranie.Niestety brak języka , komunikatywny angielski.jak by miał ktoś jakąś propozycje czekam na info. ;)
Piotrek [email]
Poszukujemy osoby z okolic Żywca do pracy przy zbiorze winogron we Francji. Jesteśmy zgraną grupą która jeździ w stałe pewne miejsce już od kilku lat. Wyjazd w okolicach 10 września. Zarobek około 900 euro/12 dni w zależności od zbioru. Preferowana osoba z własnym dużym samochodem najlepiej 6 osobowym. Praca jest bezpośrednio u francuskiego pracodawcy. Zapraszam do przesyłania CV oraz pytań na adres [email]
Winobranie zacznie się już niedługo, w tej chwili prognozy mówią o 22-26 sierpnia.
Jak by ktoś miał samochód i chciał się wybrać na winobranie to zapraszam: [email]
Poszukuję razem z koleżanką chętnych osób ze znajomością francuskiego do wyjazdu na winobranie we wrześniu. Posiadamy własny samochód. Więcej szczegółów na priv lub mail [email] .
Witam,mieszkam tymczasowo w Warszawie jestem młodą pracowitą osobą byłbym bardzo zainteresowany wyjazdem na winobranie (nie znam francuskiego,nie posiadam samochodu). Gdyby ktoś posiadał jakieś wolne miejsce i poszukiwał jakiejś pewnej osoby serdecznie prosiłbym o kontakt pod [email] Pozdrawiam
Jestem z koleżanką chętna na winobranie w II polowie wrzesnia, mamy samochod, ale potrzebujemy kogos kto jest w stanie sie dogadac i wie co i jak. Kontakt: [email]
Witam , rowniez poszukuje kogos kto przygarnie mnie i partnera do wyjazdu do Francji . Jestesmy pracowici i sumienni .
Witam! Jestem studentką 4 roku i na pozostałość wakacji chciałabym wybrać się na winobranie, czy jest ktoś chętny, kto jeszcze nie wyjechał? :)
Zachęcamy do odwiedzania strony www.uniapol.com, znajdą tam Państwo również oferty pracy na winobranie we Francji!
edytowany przez apuniapol: 21 wrz 2015
Witam, czy orientują się Państwo z jakich biur, czy stron są jeszcze wyjazdy do Francji na winogrona?
Proszę o odpowiedź.
Mam dwóch chętnych z transportem.
moge ulatwic w znalezieniu pracy do zbierania jablek
Mozna prosic o szczegoly? Jestem zainteresowana. Z gory dziekuje :)
Temat przeniesiony do archwium.