disneyland

Temat przeniesiony do archwium.
czesc
czy ktos jedzie moze na casting do warszawy w sprawie disneylandu. jesli tak moze moglibysmy powymieniac sie informacjami. [email]
p.s. albo moze ktos byl i podpowie mi jak to wyglada.
Czesc, niestety nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi. Jednak byłabym wdzięczna, gdybys napisała mi coś więcej na temat tego castingu, może akurat się skuszę, zwłaszcza, że niedługo będę szukała pracy. Pozdrawiam.
niech to nie zabrzmi chamsko - ale casting jest dla tych ktorzy przeszli pierwszy etap. moze nastepnym razem. trzeba zlozyc papiery do biura pracy i jesli sie zakwalfikujesz to zaprosza cie do na rozmowe.
we wtorek bede wiedzial wiecej.pozdraiweam
hej.ja dostalam maila ze jest ten casting ale ten mail byl jakis dziwny bo pisalo w nim ze to jest praca od 8-18 miesiecy a ja sie zglaszalam tylko na wakacje.moze wiesz cos wiecej?
wydaje mi sie ze to juz trzeba osobiscie ustalac z nimi. bo niby w ogloszeniu bylo ze tylko na dluzszy czas mozna jechac ale babka w biurze pracy mowila ze ludzie wyjezdzaja tez na wakacje. nie wiem wiecej bo ja cchialam jechac na dluzej. a czy znasz kogos kto byl na takim castingu. odpisz tu albo na meila [email]

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa