bramki sms

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos wie czy jest moze jakas bramka internetowa do sieci fracuskich? chodzi mi dokładnie o Orange? skad moge wyslac smsa do tego francuskiego operatora. za wszystkie odp. dzieki.
Czesc:) niestety nie mam dobrych informacji dla ciebie. Nie ma takiej bramki :( mam chlopaka we Fra wiec informacje sa pewne :( trzeba pisac z komorki ;( jakbys cos wiedziala nowego to bnapisz:) pozdrawiam
jest taka strona to jest rosyjska strona www.vpost.ru powodzenia ja z niej wysylam
mogłabyś dokładnie napisać jak się wysyła sms z tej stronki, niestety nie znam rosyjskiego
ja tez nie znam rosyjskiego ale sprawdzilam ta strone. robi sie tak: wchodzisz, na dole w lewym dolnym rogu tych ikon jest taka co pisze "odprawa SMS" klikasz, potm masz dwie rubryki. rozwijasz i szukasz takiego napisu (no wlasnie tu bedzie problem): zaczyna sie od O z pionowa kreska przez srodek, potem p i a (to oznacza francja). klikasz. czekasz chwilke, rozwijasz rubryke ponizej i wybierasz operatora (np Orange - to juz jest w normalnym alfabecie). potem pojawia sie rubryka gdzi pisze "wybrac prefiks" wybierasz poczatek numeru, pozniej wpisujesz reszte, musisz tez przepisac kod (tak jak w bramkach idei), no i piszesz smsa w tym duzym oknie. jak napiszesz to nacisnij na ten przycisk pod spodem "odprawic sms".
jak widac nie trzeba znac rosyjskiego, tylko wystarczy nauczyc sie cyrylicy i juz we wszystkim sie polapiesz;) mam nadzieje ze uda ci sie wyslac (nie wysylalam jeszcze z tej strony)
zrobilam probe z tej stronki ale jak na razie sms nie doszedl powodzenia i udanych prob zycze jednak :))
ja z tej stronki caly czas wysylam do znajomych i sama mam w Orange i probowalam do siebie dochodza...
http://www.wanadoo.fr/bin/frame2.cgi?u=http%3A//mobile.wanadoo.fr/forfait/sms_forfait.php%3Facte%3D1 a czy z tej stronki przypadkiem nie mozna wysyłac smsów???
ooo, ale chyba za opłatą:/
bardzo latwy i pomysl na smsy do Francji... mam telefon idei czy orange, trzeba zalogowac sie bezplatnie na stronie orange.pl i tam za darmo jest do dyspozycji 30sms miesiecznie dla ludzi majacych u nich telefon, ale kazdy z sms ma dlugosc 4 normalnych sms wiec raz dziennie mozna tam wypracowanie wstukac. gdydby 30komus nie starczylo to mozna miec 100sms za 6,10zl brutto i slac do wszystkich krajow swiata. ja mieszkam w Niemczech wiec wiem ze do Francji i Niemiec zawsze dochodza...
Chodzi mi o wysłanie sms-ów do Francji , mam pytanie jak wpisać numer bo raz wysłałam i ten sms nie doszedł. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć. Z góry dzięki.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Kultura i obyczaje