konto osobiste

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ponownie! Mam pytanie czy ktos z osob na forum mieszka we francji i ma zalozone swoje konto? Chodzi o to ze ja chcialam sobie zalozyc konto w banku i nie wiem jaka mam wybrac karte bankowa zeby moc potem wybierac pieniadze w polsce.I w ktorym banku byloby najlepiej i najtaniej oczywiscie ;) mam do wyboru Karte VisaClassic , MasterCard, MaestroMozaic . Tylko zeby napewno dzialala w polsce w kazdym banku (np.Milenium albo PKO S.A.) prosze o pilne odpowiedzi
hej
ja mam Master Card i bez problemu place nia i wybieram pieniadze w kazdym bankomacie w Polsce

prawdopodobnie innymi kartami tez mozna placic, najlepiej zaptaj sie w tym banku francuskim, na pewno ci powiedza
Dzieki mam nadzieje ze wybierajac ta karte co Ty nie bede w Polsce zaskoczona tym ze nie moge wybrac kasy.Ps. ta babka w banku byla taka zakrecona i sama nie wiedziala jakie karty dzialaja w polsce :( wiec szukalam pomocy tutaj , bo zawsze ja tu znajde DZIEKI!!!
nie dam reki sobie uciac, ze mozna wyciagac we wszystkich bankach,
ja nigdy nie mialam problemu,
pamietaj, ze zawsze bedziesz miala mniejsza oplate manipulacyjna za placenie w sklepie niz za pobranie tej samej kwoty w bankomacie...

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe