Au Pair pod Paryzem ;) (wrzesien)

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
Jestem "operka" w malym miasteczku pod Paryzem, w sasiedztwie slynnego Fontainbleau.
Jestem tu juz 5 miesiecy i powoli zaczynamy poszukiwania kogos na moje miejsce, bo ja zostaje tylko do wakacji.
Od wrzesnia potrzeban nowa operka.
Dziec: 8-leteni trojaczki.
rodzina bardzo w porzadku.
Kieszkonkowe - standard 80 euro/tydzien
ZADNYCH ogolnych menages, TYLKO to, co sie tyczy dzieci.
Mozliwosc uczeszczania do szkoly, dwa razy w tygodniu (bardzo blisko).
Ja przyjechalam na miejsce dziewczyny, ktora znalazlam rowniez droga internetowa i teraz rodzinka poprosila mnie o pomoc w poszukiwaniu nastepczyni.
Wszystkei szczegoly podam na maila ;)
piszcie: [email]
Pozdrawiam i zapraszam!
witaj
Czy tam oferta dotyczy tylko dziewczat ja mam 18lat i duze doswiadczenie w opiece nad dziecmi znam nawet francuski i wogule .prosze odpowiedz
[email]
Witam,byłabym zainteresowana ofertą,studiowałam romanistykę, lubię dzieci i mam dużą cierpliwość, byłam kiedyś w Fontainbleu,piękne miejsce.Proszę o kontakt [email]
Joanna
Jakos zapomnialam o tym forum ;p
Ale oferta nadal aktualna!
Odpisalam Ci na maila ;)

Co do "garcon" au pair... szczerze mowiac nie wiem jakie rodzina ma do tego podejscie - zawsze byla mowa o dziewczynach ;)
Ale zapytam...
A prawo jazdy masz jakby co..??
Pozdrawiam
Salut!!!
Witam wszystkich i ponawiam moj apel - propozycja nadal aktualna, na prawde serdecznei polecam!!!!
Nie bojcie sie jechac z netu, ja jestem juz piata operka w tej rodzinie i wszystkie poprzednie sa zadowolone i utrzymuja z rodzina staly kontakt!
Niestety kolezanka powyzej, ktora byma chetna, nie mozea przyjechac... ;(
Wiec szukamy kogos z:
a. PRAWEM JAZDY
b. chociaz podstawami francuskiego

Piszcie, bo to PILNEEEEE!!!!!!

[email]
Coucou!!!

Nikt nie chce spedzic 10 miesiecy w uroczym Bois Le Roi...?? ;(
hej, ja mam 30 lat, chłopak, mieszkam w londynie, nie znam języka francuskiego, ale angielski, muszę wyjechać do Francji - chodzi o naukę języka, chętnie podjąłbym się takiej pracy jeśli byłaby możliwość studiowania, czy uczęszczania na język francuski, napisz czy istnieje taka opcja dla mnie, pozdro
Tomek
Niestety, szukamy raczej dziewczyny, no i mowiacej choc troche po francusku...
no szkoda, ale jeśli przypadkiem dowiedziałabyś się czegokolwiek co pomogłoby mi wystartować, będę wdzięczny za każdą podpowiedź, pozdrawiam :)
hejka;)

z checia bym sie pisala,ale niestety nie mam jeszcze prawka!!!!;(:(:(a pociagami to troche daleko z val de fontenay:(pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa