szukam au-pairek w Paryżu!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

za miesiąc będę au-pair w Paryżu, będę mieszkać w XVI dzielnicy a pracować w III. Może jesteście gdzieś tam dziewczyny? Chętnie nawiążę jakiś kontakt, mogłybyśmy się potem spotkać już na miejscu. Mój e-mail: [email]
bardzo chetnie. Rowniez jestem au pair. Mieszkam w 19 dzielnicy. [email] pozdrowionka:)
dziewczyny! Jak udało sie Wam znaleźć rodzinę w Paryżu!?! Szukam rodziny na wakacje. Pracowałam jak au-pair pod Paryżem dwa lata temu. Jestem zauroczona tym miastem :) Jeżeli będziecie miały na oku jakąś rodzinkę dla mnie od lipca, to proszę dajcie znać : [email]

Z góry dziękuje
POZDRO
ja znalazlam przez internet, a scislej ujmujac przez forum na ktorym wlasnie jestesmy, moze komus konczy sie pobyt, zapytaj, ja tak znalazlam i jestem zadowolona, powodzenia
no wiec pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość... dzieki
sprawdź http://www.aupair-world.be/, zarejestrowanie się bezpłatne, a rodzin dużo. też tam szukam rodziny na wakacje :)
Ja polecam euro pair service lub www.aupair-world.net

Pozdrawiam.
europair services :)
Jestem zapisana na www.aupair-world.be od chyba już 2 miesięcy. Ciężko znależć jakakolwiek rodzinę tylko na wakacje. Ale szukać nie przestaję :) Pozdro
www.wirtualnafrancja.com
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka