przewoznik marsylia-wroclaw...zna ktos??

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich!!
czy zna ktos moze jakiegos przewoznika, najlepiej by bylo wziac busa, z marsylii do wroclawia??potrzebuje dostac sie do domu na swieta bozego narodzenia...szukam biletow autokarowych, ale sa drogie juz...chyba ze moze ktos by mial jakies informacje o kims kto sie wybiera swoim prywatnym autem do domu ?oczywiscie bym zaplacila(o ile cena nie bylaby za wysoka, chodzi mi o to, ze jesli ktos wezmie o wiele wiecej pieniedzy niz zaplace za autokar to podziekuje...)
jzeli macie jakiekolwiek informacje na ten temat to prosze, dajcie mi znac(w miare szybko)
3majcie sie
z gory dziekuje
pa
kamila
ps.piszcie na [gg] albo na [email] no a jak nie, to bezposrednio na forum
dzieki
hej nie drogi jest Rudnik Tumay, wparacalam w tym roku z rudnikiem mimo ze naczytalam sie roznych opinii na ich temat no ale to tak jest zawsze z autokarami, rudnik dowozi do wszystkich miejsocowsci w polsce wiec luknij na ich strone i sprawdz cene, oto link http://www.rudniktumay.pl/ jak chcesz z nimi wracac to szybko rezerwuj bilet pozdro
dzieki za rade, ale juz nie maja wolnych miejsc, patrzylam:/
no nic, chyba pozostanie mi agat...tu jechalam z nimi, w miare ok...no zobaczymy...ale jak cos to pisac dalej!!!plisss
dzieki
pozdrawiam

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie