aupair Paryz pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim, jestem u rodzinki w Paryzu z jednym dzieckiem- 3 latka. to dziewczynka. Niestety z powodow osobistych musze szybko wrocic do domu, tzn poszukuje zastepstwa od 1 wrzesnia. na 6miesiecy lub lepiej na rok. rodzina proponuje 270 euro miesiecznie i osobny pokoj w innej dzilnicy wiec jest sie totalnie niezaleznym. i do tego navigo i jedzenie oczywiscie. jesli ktos jest zainteresowany, dajcie znac.
270 euro? To sie nazywa skapstwo. A ten pokoj to jakas zaniedbana klitka z ubikacja na zewnatrz? Francuzi wciaz mnie zadziwiaja:D
Hej, a jacy są rodzice? ja własnie wrócilam z francji również pracowałam jak au pair i trafiłam na okropna francuske, ale jeśli o zarobki to rzeczywiście mało ja na tydzień miałam 150 euro ;/
Hej moesz podać maila ja w sumei jestem zainteresowana będe w Paryżu od 25 więc akurat, podaj prosze maila napisze o wiecej szczegółów
Jestem bardzo zainteresowana ofertą. Zależy mi na wyjeździe własnie do Paryża. Skończyłam romanistykę (licencjat) i chciałabym podszkolić francuski na tyle żeby mowic biegle w tym jezyku. Prosze o kontakt moj mail: [email]
Witam,
chciałam się dowiedzieć, czy Twoja oferta jest nadal aktualna.
We Francji jako opiekunka byłam już 4 razy.
Będę wdzięczna za odpowiedź.
[email]
oferta aktualna ale wiecej szczegolow popdam w sobote bo teraz nie mam dostepu do kompa;
Widzę, że już znalazły się kandydatki, ale jakby oferta była aktualna lub mielibyście jeszcze podobną ofertę prosze o kontakt ze mna: [email]
Witam,
jeśli Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne, proszę o kontakt.
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka