Prawo jazdy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Mam pytanie ?
Mieszkam od pewnego czasu we Francji i posiadam nadal Polskie prawko jazdy i teraz chciałem zrobić sobie prawo jazdy kategorii C+E w Polsce tak aby było taniej ale nie wiem czy nie będę miał problemów przy wymianie ich na Francuskie z tego tez względu ze mieszkam na terytorium Francji prawie 3 lata.I jak do tej pory nie miałem konieczności ich wymiany a niedawno dowiedziałem się ze w ciągu roku trzeba koniecznie je wymienić...
Wcześniej przyjeżdżałem do Francji na kontrakty 7-mio miesięczne i nie było konieczności wymiany. Może ktoś orientuje się jakie są konsekwencję nie wymiany prawo jazdy Polskich na Francuskie w terminie do jednego roku ,będę wdzięczny za jaką kol wiek pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam
Masz carte de sejour ? bo do roku po jej otrzymaniu mozesz wyminic prawa jazdy .Ale teraz mozna jezdzic na prawie jezdzie polskim bez problemu jest respektowane .Jak nie wymieniles do roku to juz dzisiaj nie wymienisz .Ale zaznaczam polskie w niczym nie przeszkadza
No niby nie przeszkadza ale pracując zawodowo przeważnie wymagają prawko Francuskie inaczej będę miał utrudnienia ze znalezieniem pracy

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe