umowa tymczasowa a na czas okreslony jaka roznica?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Mam propozycje pracy pzez agencje tymczasowa we Francji oraz druga propozycje pracy bezposrednio w innej firmie na umowe na czas okreslony.
Wie ktos moze jaka jest roznica w tych umowach i czy mam te same swiadczenia socjalne i lata do francuskiej emerytury?
jako intérimaire zarabiasz wiecej chyba ,swiadczenia masz te same ,gra slow kontraktow a decyzje powinienes podjac sam w zaleznosci co chesz praca osiaganac .
wybierz prace lepiej platna ,ale czym wiecej zarabiasz tym wiecej placisz podatku ,po jakims czasie sam bedzisz wiedzial co wybrac na nastepny raz .A moze popatrzysz od strony wykonywanych obowiazkow co bardziej ci pasuje?Reszte watpliwosci pisz na priw postaram sie doradzic :)
A czy umowa z agencja francuska liczy mi sie do lat emerytury we Francji jesli jest podpisywana na tydzien i po tygodniu spowrotem nowa?
tak ,liczy sie
Mi powiedziano, ze podatku z tej pracy tymczasowej nie rozliczam i nie przysluguje mi on rowniez, czy to jest zgodne z prawem i czy mam mozliwosc w razie rozwiazania takiej umowy prawo do zasilku francuskiego?

Z gory dzieki za odpowiedz.
ojojoj tak w polsce jak i we francji nawet napiwki powinno sie deklarowac ,tak ze nie rozumie dlaczego mialbys nie placic podatku z umowy tymczasowej o prace ,aby dostac zasilek musisz miec przepracowana odpowiednia ilosc godzin ,jak ktos ci juz mowi ze przysluguje ci rozliczenie to mnie sie to dosc jasne nie wydaje .Po reszte fachowych odpowiedzi polecam odpowiednie biura w twoim rejonie ...
Temat przeniesiony do archwium.