opiekunka do 3 dzieci, studentka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, szukam opieki do 3 dzieci w wieku 1,4 i 7l (wszyscy skończą we wrześniu). Chcę wylecieć do pracy w hotelarstwie na parę lat do Le Havr na początku sierpnia i szukam opieki z biegłym francuskim na okres sierpień-wrzesień. Moja propozycja to:
Zamieszkanie z nami tu na wsi w celu poznania, sprawdzenia siebie (w końcu to moja ukochana trójca- cały mój świat) i nauki języka od 9lipca do 25lipca. Jeśli by wypaliło to zapłatą byłby bilet lotniczy tam i z powrotem oraz ubezpieczenie na czas pobytu. Jeśli plany by się zmieniły wypłata 600-900zł - w zależności ile bym pracowała (mam nieregularną pracę, mogę nie pracować 3 dni, a mogę przez 3 dni przychodzić do domu tylko się wyspać na 4h).
Wylot 30.08.2011
Kontakt tylko telefoniczny 531675502, zdjęcia i coś o sobie na mejla: [email]
glupszej propzycji nie widzialam ?o co tu chodzi ,ktos ma ci pilnowac trojke dzieci za zaplate biletu??dzisiej bilet to 30-70 euro :)
szukasz sluzacej za darmo?Jak bedzisz pracowac przez trzy dni to co ta pani ma sie cieszyc ze sie sprawdza u ciebie na wsi ??i jeszcze jej zdjecie chesz :)
szukasz sluzacej z bieglym francuskim?? i oferujesz jej nauke francuskiego ojejka kobieto opamietaj sie ,swiat niewolnikow juz dawno sie skonczyl
fille au pair zarabia 400 euro bez wymaganej znjomosci jezyka ,ma miec zapewniony osobny pokoj i osiem godzin opieki nad dziecmi bez sprzatania prasowania ,wieczory zapewniony kurs nauki jezyka francuskiego .Przelot i dojazd zapewnia rodzina, niestety za takie pieniazki .Studentki ze znajomosci ajezyka potrafia sobie znalesc prace z lepszymi warunkami jak ty proponujesz .Twoja propozycja nadaje sie dla twojej mamusi czy tesciowej i to by ci nie pasowalo nie dac im kieszonkowego na koniec :)
zdenerowalam sie czytajac twoja wiadomosc dlatego zmykam juz z tad
kurcze jak dzwoniłam rezerwować bilet to za jedną stronę płacę 300zł + ubezpiecznie 30zł za tydzień, łącznie to jest 600zł obie i 100zł ubezpieczenie, nie jestem obeznana w cenach samolotu, a sama opieka po nocy gdzie można spać to chyba za 3 tygodnie wdł mnie za 800zl sama bym chciała taką pracę mieć będąc stydentką. A sama opieka nad dziećmi to chyba nie służąca, sprzątać nie musi, gotować nie musi. Zjechaliście mnie a wdł mnie propozycja była rosądna. To podpowiedźcie mi proszę mądrze jak mam to rozwiązać zamiast besztać z góry na dół.
to moze ja beznadziejnie ci odpisalam ,ale warunki twoje tez bez sensu zobaczysz ze nikt sie na taka oferte nie zalapie .Na miejscu znajdzisz opiekunke ubezpieczona do dzieci i zobaczysz ile kosztuje .
Studenci z jezykiem maja tyle mozliwosci pracy we wakacje ze nikt do ciebie nie pojdzie ci pilnowac dzieci wzamian za przelot i to co proponowalas .Przepraszam ale twoja propozycja byla dobra dla babci czy twojej siostry bez jezyka ,ktorzy by ci dzieci pilnowali grzecznosciowo .Pilnowanie trojki dzieci to praca odpowiedzialna ,ciezka i wymogi jezykowe stawiasz to mysle ze tylko "nourisse agrée" zapewni ci we francji najlepiej .I drozej ci nie wyjdzie jak przeliczysz bilet ubezpieczenie jedzenie itd to taka moja rozsadna rada .Przepraszam za bezposrednosc z pierwszego wpisu ale wstaw sie w osobe co by miala twoje warunki zakceptowac?????...............
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe