wolontariat w wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
18-latka szuka kogos chetnego do niskobudzetowego wyjazdu na wolontariat w wakacje do Francji. Sama jezyk znam bardzo slabo (ucze sie rok ale bardzo nieintensywnie ze tak powiem) ale liczylam ze uda mi sie dogadywac po angielsku.

Szukalam jak na razie tylko work campow np ze strony: http://www.rempart.com/ albo http://www.jedenswiat.org.pl ale mozna tez poszukac czego innego z projektow UE http://europa.eu/youth/volunteering_-_exchanges/index_fr_en.html?CFID=66850918&CFTOKEN=439a47e13519c60a-7458CB7E-E19A-92D1-2FA1AE591D90F245&jsessionid=42075e1fcf[tel]TR
(strasznie trudno sie poruszac po tej stronie)
ale moge sie dostosowac w zasadzie jak ktos ma jasna koncepcje na wyjazd.

Zawsze milej wyjechac z kims niz samemu. Mam wolne przez caly czerwiec (po maturze) albo w drugiej polowie lipca (lipiec mi bardziej w zasadzie pasuje) ale jak ktos jest zainteresowany to pisac, cos sie uzgodni ;d
Hej, również jestem zainteresowana jakimś wolontariatem we Francji w wakacje ;) Udało Ci sie znaleźć coś ciekawego? W ogóle to chciałam się jeszcze dowiedzieć czy mogę jechać jeśli mam 17 lat?
http://www.johnbost.org/-benevolat- co o tym sądzicie?

 »

Życie, praca, nauka