Polacy w Dijon ( Burgundia )

Temat przeniesiony do archwium.
Mieszkam we Francji już od 15 miesięcy i szukam polaków by móc wreszcie spokojnie porozmawiać.
Mam 13 lat, ale z osobą w każdym wieku porozmawiam. Na początku na gadu gadu potem możemy się spotkać czy coś.
Jestem tu z moją mamą.
Fajnie by było znaleźć pare polaków w Dijon i sie spotkać :)
Mieszkam 50 km od Dijon, 50 km od Besancon, 50 km od Vesoul:) Bardzo chętnie nawiążę kontakt z kimś z okolicy. Pozdrowienia:)
Witam,

ja również chętnie bym się z kimś spotkała w Dijon

pozdrawiam
witam
ja również chętnie spotkam się ..W Dijon oczywiście
z językiem francuskim dopiero startuję (znam b dobrze niemiecki)
Iwona jesteś w Dijon? (myślę ze Iwona = yvonne.., jeżeli nie to sorry)
pozdrawiam serdecznie
ps.
czyli są Polacy w Dijon:)!
Cytat: donia_k
Mieszkam 50 km od Dijon, 50 km od Besancon, 50 km od Vesoul:) Bardzo chętnie nawiążę kontakt z kimś z okolicy. Pozdrowienia:)

hmm..50 km to nie dużo, ale zawsze..mieszkam w Dijon. szukam kontaktów polskich generalnie w Dijon. Jeżeli bywasz regularnie lub sporadycznie w Dijon - to jest okazja:)zapraszam do kontaktu
Też szukam Polaków w Avallon, to ok 105 km od Dijon.
teatros,

tak yvonne to od Iwony, ale oczywiście taki nick był już zajęty. Dalej jestem chętna na spotkanie w Dijon. Mimo że niedawno byłam w Polsce, to już tęsknię...

czekam na propozycje :) i pozdrawiam
edytowany przez yvonn_e: 03 kwi 2013
czesc :) tez jestem chetna zeby sie spotkac a ile macie lat jesli mozna wiedziec dziewczyny??
oczywiscie mam nadzieje ze nikogo nie uraziłam tym pytaniem o wiek a jesli nie macie checi podac to nie ma problemu :) > troche nie mozemy zgrac sie czasowo na forum zeby pogadac online wiec jesli macie ochote to dajcie propozycje na jakis dzien i zalogujemy sie wtedy wszystkie/wszyscy i pogadamy a moze uda sie ustalic jakies spotkanie w realu :)) pzdr
Hejka:)
Ja i koleżanka jestesmy w Dijon, gramy tu w siatkówke. Może Nam ktoś polecić fajną dyskotekę na dzisiejszy wieczór?
Może się ktoś wybiera gdzieś? Chętnie się spotkamy:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Studia językowe