Polacy w Lille !!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
szukam rodaków którzy mieszkają w Lille lub okolicach
potrzebuje waszej pomocy :)

pozdrawiam i czekam na opd.
Jest jeszcze jakiś Polak w lille ??
Nie, nie ma już, wszyscy wyjechali :-P
Hehe :) potrzebuje informacji gdzie można pójść w lille na romantyczne spotkanie nie wydając przy okazji 100 e
Zależy kogo zabierasz... może być np. piknik w parku Matisse, ale nie dla każdego to będzie romantyczne.
Chcem zabrać moja dziewczynę która naprawdę jest zła na mnie . Ona jest z Lille mieszka tam i szukam miejsca gdzie można porozmawiać . Potrzebuje romantyczne miejsce ale bez wielkich kosztów bo jeszcze mieszkam i pracuje w polsce
Witam
Szukam rodaków mieszkających w Lille, chciałabym poznać realia, jak wyglada znalezienie pracy mieszkania i ile mozna zarobić...obecnie mieszkam w Londynie juz czwart rok ale bardzo myśle o przeprowadzce, jestem w Lille regularnie ostatnio teraz bede w przyszły czwartek moze kawa?? Pozdrawiam Aleksandra
Witam jeszcze raz mam pytanie. Czy może zna ktoś kogoś albo ma kontakt z kimś kto ma na wynajęcie pokuj albo ktoś szuka współ lokatora na krótki czas .ponieważ potrzebuje pokoju w sumie to kawałka podłogi do spania w lille albo okolicach. Proszę o pilną odpowiedz :) pozdrawiam Tomek
Witam
Jestem aktualnie w Lille jest tu jeszcze jakiś Polak ??? Dajcie znac na moj e-mial [email]
jak ktos znajdzie czas pogadać napić się w śród krajów :)
Witam . Aleksandro możemy się spotkać jak będziesz w Lille ja jestem z Mons en baroeul. :)
Hej Monisia !
Jak wszystko dobrze pójdzie to w styczniu powinnam się zjawić w Mons en Boroeul, może kawa ?
Pozdrawiam
kto napije się kawy ze mna? mieszkam w Lille trzy lata i w ogole nie znam zadnych Polakow. Piszcie na [email] lub piszcie [tel]
Olaf
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa