Jakich polskich produktow Wam brakuje?

Temat przeniesiony do archwium.
Moi drodzy,
Chciałem otworzyć sklep na kolkach i zaopatrywac Was w produkty trudno dostepne we Francji. Napiszcie mi prosze jakich produktow Wam najbardziej brakuje i czym mazna by Was uszczesliwic. Mam tu na mysli jedzenie jak rowniej inne rzeczy ktore sprawia wam frajde. celem moim jest dowiezienie rzeczy troche dalej od wielkich miast talich jak Paryz , gdzie Polacy tez mieszkaja i chcieli by zaspokoic swoje potrzeby i tesknoty. Chcialbym też podrozowac troche po ciekawych malych miasteczkach i ich ryneczkach tak jak to pamietam z wlasnych podrozy sprzed wielu lat na poludniu Francji. Jesli znacie daty takich ryneczkow to przeslijcie mi prosze na mail.
moje wedrowanie chcialbym zaczac w pazdzierniku, ale najpierw musze sie do tego dobrze przygotowac i na Swieta rozne zaopatrzyc Was we wszystko co potrzeba aby bylo "jak w domu". Moze macie tez jakies miejsca do ktorych powinienem zajechac?
Z zawodu jestem dziennikarzem i fotografem ale z wielka ochota zmieniam zawod. Moze po drodze znajde jakichs ciekawych ludzi i ciekawe historie do opisania.
Z niecierpliwoscia poczatkujacego wedrujacego handlowca czekam na Wasze listy.
wiem ze jakies osiem lat temu podobny temat zagoscil na tym forum. Bylo to jednak dosc dawno. Wiele rzeczy sie od tamtej pory zmienilo
Daty rynkow to moze sobie pan sprawdzic w internecie,albo kupic sobie broszurke w kiosku.Ja nie wiem czy to jest najlepszy pomysl z polskimi produktami,poniewaz jest juz sporo sklepow z polska i rosyjska zywnoscia.W super marketach tez mozna juz sporo produktow kupic i poza tym Polakow coraz wiecej,Polskie firmy itp.:)
Dziękuję, ale to za mało żeby się poddać

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie