Dosłownie kilka zdań dla początkującej. B.prosze

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam wielką prośbe. Od tego roku rozpoczełam nauke francuskiego jednak z przyczyn ode mnie nie zaleznych nie moglam chodzic na lekcje od poczatku i niestety nie moge sobie poradzic teraz sama z podstawami a musze oddac prace pisemna. Jest to kilka zdań opisujących mój dom. Wiem ze niechetnie odrabia sie czyjeś prace ale bede bardzo wdzieczna za jakąkolwiek pomoc. Nie musi byc dokladnie tak jak napisalam

MIeszkam w rodzinnym domu z rodzicami i siostrą.Mój dom jest koloru białego i jest dość duży. Mieszkam z siostra i z rodzicami. Mam własny pokój. Sciany są różowe i czerwone. Mam 2 duże okna z długimi białymi firanami. Obok łóżka stoi stolik z czarną lampką. Przy oknie stoi brązowe biurko i komputer. W rogu stoi duża brązowa szafa. Na parapecie mam dużo kolorowych świeczek. Bardzo lubie mieszkac w swoim pokoju.
^ do góry
je vis avec mes parents et ma soeur sous le meme toit. Ma maison est blanche et assez grande. Les mures dans ma chambre ont le couleur rouge et rose. A cote de deux baies vitrees avec les longs rideaux se trouve un bureau sur lequel est l'ordinateur. A cote de mon lit se trouve une table basse avec une lampe. Dans l'angle de ma piece est une grande armoire. Sur un appui de fenetre j'ai beaucoup de bougies. j'aime ma chambre!

nie wiem czy jest to dobrze napisane, najwiekszy problem moze byc z rodzaijnikami;)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie