List do św. Mikołaja

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Drogi Święty Mikołaju!
Na początku tego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Wiem, że nie masz zbyt wiele pracy, żeby czytać wszystkie, długie, treściwe listy, więc nie będę Ci zawracać głowy.
Chciałabym Cię o coś prosić. Do szczęścia brakuje mi tylko kilku skromnych prezentów. Moi rodzice nie dadzą mi już ich bo mówią że, jestem na nie zadurzy ale oni nie znają do końca moich potrzeb…
Jeśli odpiszesz na mój list będę szczęśliwy. Nie wymagam, żebyś spełnił moje życzenie, ale będzie mi bardzo, bardzo miło, jeżeli tak się stanie.

Daniel
Prosze o szybkie przetłumaczenie poniewaz jest to mi bardzo potrzebne.
Cher Papa Noel,
Au debut je veux te passe bonjour. je sais que tu as trop de travail pour lire chaque longue lettre que tu recois, alors je ne perds pas ton temps. j'aimerais bien te demander a quelque chose. il me manque juste quelques cadeaux pour etre heureux. mes parents ne me les donnent pas car ils trouvent que je suis trop grand. si tu repondra au ma lettre je serai tres heureux. Je n'exige pas de satisfaire mes souhaits mais ce sera tres sympathique pour moi de le faire.
Merci Daniel.