tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium

Brak wkładu własnego
Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o przetłumacznie tekstu na język francuski. Nie musi byc dokładnie tak jak jest napisane, byle zeby mniej wiecej sie zgadzalo:

Większośc Polaków spożywa posiłki regularnie. Główny posiłek Polaków to obiad, który zdecydowanie wygrywa z kolacją. Polacy regularnie jedzą śniadanie oraz obiad oraz jedzą dużo warzyw, mięsa, zup, chleba, lodów, cukierków.Na śniadanie je się kanapki, musli i pije się herbatę, kawę i sok pomarańczowy. Prawie wszyscy Polacy jedzą mięso. Najczęściej jest to mięso smażone na patelni, a ulubionym tłuszczem jest olej. Pomiędzy posiłkami Polacy najczęściej jedzą owoce. Często pomiędzy posiłkami Polacy jedzą kanapkę oraz słodkie bułki i soki. Zwraca uwagę fakt, że często Polacy piją między posiłkami napoje alkoholowe.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie