Pomocy-pomóżcie przetłumaczyć 6 pytań

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze o przetłumaczenie 6 poleceń, bo nie bardzo wiem jak to przetłumaczyć rozumiem jak to się mówi 5 przez dziesiąte, a mam to dokładnie przetłumaczyć prosze!

1.Le téléphone sonne.Vous désrochez et vous entendez: Je voudrais parler à Mme Picard, s`il vous plaît.-Que répondez-vous??:De la part de qui?;Comment vous vous appelez??

2.Au téléphone, la standariste vous dit:Je vous passe Mme Leduc-Que dites-vous??:*Comme vous voulez;Vous êtes une personne gentille.

3.Vous êtes à l`accueil d`une enterprise.Une visiteuse se présente: Bonjour, j`ai randez vous Mme Picard:Que-dites-vous?-Puis,je lui transmettre un message?; Voulez-vous boire quelque chose?

4.à l`aéoport, vous accueillez un visiteur que vous ne connaissez pas. Au cours de votre première conversation,quelle question lui posez-vous?:Vous êtes arrivé à quelle heure?; Vous n`êtes pas trop fatiqué?

5.Au cours d`une soirée, une personne s`adresse à vous :Permettez-moi de me présenter, Marc Javolet:Que répondez-vous?

6.Marc J. vous demande si vous voulez un verre de champagne.Que répondez-vous:Bien sûr que non; Ce n`est rien
1. dzwoni telefon. podnosisz sluchawke i slyszysz: chcialbym rozmawiac z p.Picard. co odpowiadasz? kto dzwoni? jak sie pan/pani nazywa?
2.rozmowa telefoniczna, telefonistka mowi ci: podaje pania Leduc. Co odpowiadasz? Jak chcesz; jestes mily
3. jestes na recepcji w firmie.Osoba ktora przyszla przedstawia sie: dzien dobry mam spotkanie (jestem umowiona) z p.Picard. Co mowisz? Czy moge jej przekazac wiadomosc? Czy zechce sie pan/pani czegos napic?
4. na lotnisku, odbierasz osobe ktorej nie znasz, podczas waszej pierwszej rozmowy o co ja spytasz? o ktorej pan/p[ani przyjechal? nie jest pan zbyt zmeczony?
5. Marc pyta sie ciebie czy chcesz sie napic szampana. Co odpowiadasz: oczywiscie ze nie; nic nie szkodzi

enjoy
dziękuje za pomoc;*

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Kultura i obyczaje