plan dnia potrzebna pomoc od zaraz!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

witam!! potrzebny jest mi plan dnia, jestem dopiero poczatkujacy i nawet nie wiem jak sie do tego zabrać. proszę o wszelką pomoc. a oto moj plan dnia:

wstaje o godzinie około 6:45. Od 6:50 do 7:10 jest czas na toalete poranna. następnie ubieram się i jem śniadanie, po czym myje zęby. do szkoły wychodzę o godzinie 7:30. lekcje rozpoczynam o godzinie 8:15 a kończę o godzinie 15.o godzinie 16 jem obiad. do godziny 18 ogladam telewizję. pozostala czesc dnia odrabiam lekcję. o godzinie 22 kompie sie a nastepnie kladę sie spać.

z gory wielkie dzięki. prosze o pomoc poniewaz potrzebne mi jest to na juto ewentualnie na srode!!!!! proszę!!!!!
Cos nie wlozyles w to za duzo pracy:-(
Nawet dzis byl taki post, skorzystaj z tego i ewentualnie dopisz cos jeszcze:
http://www.francuski.ang.pl/Pomoc_w_przetlumaczeniu_kilku_zdan_dotyczacych_dni_12811.html
Jesli potrzebujesz potem sprawdzenia calosci, daj znac
Je me lève vers 6:45. De 6:50 à 7:10, c'est le temps pour se laver, puis je m'habille et je predns mon petit déjeuner. Ensuite, je me lave les dents. Je vais à l'école à 7:30. Je commence les classes à 8:15 et je finis à 15 heures. à 16 je prends le déjeuner. Jusqu'à 18, je regarde la télévision. Le reste de journée je fais mon devoir. à 22 heures, je prends la bain et enfin, je vais me coucher.
dzięki wielkie uratowalaś mi życie!!!!!