pomocy - future simple

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o pomoc. Muszę napisać co będę robić za 1o lat w czasie future simple.

Za 10 lat będę miała rodzinę: męża, 2 synków i córeczkę. Będziemy mieć psa i kota. Będę miała też malutki domek z ogródkiem na obrzeżach Wrocławia. W wolnym czasie będziemy odwiedzać rodzinę i znajomych. Razem z mężem będziemy wychodzić do kina i teatru. Skończę studia i będę pracowała jako fotograf. Kiedy dzieci będą duże będziemy mieć łódź i będziemy żeglować po Oceanie Atlantyckim. Będziemy podróżować po Ameryce Południowej. A ja będę robić zdjęcia, które ukażą się w książkach i przewodnikach. I będziemy żyć długo i szczęśliwie.

I to tyle. Gdyby ktoś miała jakiś pomysł można dorzucać. :)
A dlaczego, nie próbujesz sama? Nie myślę, że będziesz mógła mówić język, jeśli nie próbujesz. Według mnie, to nie pomoc...
rozumiem Cię. ale ja jestem ostatnia noga z francuskiego. a od tej pracy ważą się moje losy..
Za 10 lat będę miała rodzinę: męża, 2 synków i córeczkę. Będziemy mieć psa i kota. Będę miała też malutki domek z ogródkiem na obrzeżach Wrocławia. W wolnym czasie będziemy odwiedzać rodzinę i znajomych. Razem z mężem będziemy wychodzić do kina i teatru. Skończę studia i będę pracowała jako fotograf.

J'aurai la famille: le mari, deux fils et la fille. Nous auron le chien et le chat. J'aurai une petite maison avec le jardin sur les rebords de la Cracovie. Quand moi et ma famille aurons le temps, nous visiterons toute la famille et nos amis. Moi et mon mari irons au cinéma et au théâtre. Je finirai mes études et je travaillerai comme photographe...

Spróbowałam przetłumaczyć kawałek twojego tekstu, ale nie jestem pewna, czy tak będzie. Nie wiem też jak jest za 10 lat, więc ominęłam to. Mam nadzieję, że coś ci się przyda, z tego co przetłumaczyłam. ;) pozdrawiam.
Nous auron le chien et le chat - tu będzie AURONS + nie wpisało mi się 's'
>Za 10 lat będę miała rodzinę: męża, 2 synków i córeczkę. Będziemy mieć
>psa i kota. Będę miała też malutki domek z ogródkiem na obrzeżach
>Wrocławia. W wolnym czasie będziemy odwiedzać rodzinę i znajomych.
>Razem z mężem będziemy wychodzić do kina i teatru. Skończę studia i
>będę pracowała jako fotograf. Kiedy dzieci będą duże będziemy mieć
>łódź i będziemy żeglować po Oceanie Atlantyckim. Będziemy podróżować
>po Ameryce Południowej. A ja będę robić zdjęcia, które ukażą się w
>książkach i przewodnikach. I będziemy żyć długo i szczęśliwie.

Dans 10 ans j'aurai une famille: un mari, deux fils et une fille. On aura un chien et un chat. J'aurai une petite maison avec un jardin dans les banlieus de Wroclaw. Dans notre loisir on visitera la famille et les amis. Avec mon mari, on ira souvent au cinema et au theatre . Je finirai mes etudes et je serai un grand photographe;). Des que les enfants grandiront, on aura un bateau et on naviguera sur l'ocean atlantique. On voyagera a l'Amerique du Sud. Je prendrai des photos qui seront publiques dans les livres et les guides. On vivra longtemps et heureusement.

pewnie jest kilka bledow, ale jesli to poziom liceum to powinno przejsc;)) pzdr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Egzaminy