tlumaczenie, pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Moja mama nazywa się Anna Zielińska.Ona ma 47 lat. Moja mama nie pracuje zawodowo. Ona zajmuje się domem.Wolny czas spędza na spotkaniach z przyjacólmi i spacerach. Ona lubi muzykę i taniec. Ona zna się na ogrodnictwie.Sadzi kwiaty w calym ogrodzie.
Mój tata nazywa się Jacek Zieliński On na 49 lat.Mój tata jest urzędnikiem.
On lubi swoją pracę. W wolnym czasie czyta gazety i ogląda mecze pilki nożnej w tv.On lubi ciszę i spokój. On nie lubi gdy ktoś glośno krzyczy.On lubi zwierzęta.

Moja siostra nazywa się Malgorzata G..... Ona ma 25 lat.Malgorzata mieszka w Warszawie. Ona pracuje jako nauczycielka. Ona lubi zakupy. Kupuje dużo ubrań i butów.Ona lubi jasne kolory. Jej ulubiony kolor to ecri.
Mój brat nazywa się Darek Zieliński. On ma 27 lat. Darek jest policjantem. On mieszka w Krośnie.Darek ma żonę o imieniu Malwina i córeczkę Oktawię.W wolnym czasie jezdzi z kolegami naj rzekę i lowi ryby.On lubi jeżdzić rowerem. On lubi bawić się ze swoją córeczką.
Moja babcia nazywa się Barbara P......Ona ma 79 lat.Ona jest emerytką. Ona mieszka w K......Babcia lubi czytać książki. Ona lubi chodzić na spacery.W wolnym czasie ogląda seriale. Jej ulubiony serial to ........
czy ktoś jest w stanie to przetlumaczyć??? będę bardzo wdzięczna, to dosyć pilna sprawa. pleas!
Sprobuj najpierw sama. Poznij ktos ci pomoze

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia