Tłumaczenie wspomnień z wakacji.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam.
Francuski mam jedynie rok, więc sklejenie sensownego tekstu jest dla mnie istnym wyczynem, zwłaszcza, że mają to być wspomnienia z wakacji.
Dlatego bardzo proszę o przetłumaczenie krótkiego tekstu. Będę bardzo wdzięczna :)


Początek wakacji spędziłam z przyjaciółmi pod namiotami. Zorganizowaliśmy sobie spacer po lecie, ognisko i wspólne śpiewanie piosenek.
W niektóre weekendy jeździłam do Zwierzyńca na festiwal filmowy, w inne na wspólne spotkania z przyjaciółmi. Razem z braćmi odwiedziłam obóz koncentracyjny w Majdanku i stare miasto w Lublinie.
Ostatnie tygodnie spędziłam w domu z rodziną. Chodziliśmy na spacery, robiliśmy grilla i długo rozmawialiśmy.
Uważam swoje wakacje za udane.



Będę bezgranicznie wdzięczna za tłumaczenie. W czasie Passe Compose oczywiście ;)
Pozdrawiam gorąco!!
Po roku nauki, to można osiągnąć całkiem niezły poziom językowy... Wystarczy tylko trochę chęci i pracy.
Spróbuj napisać ten tekst po francusku, a ktoś Ci go poprawi.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Matura