prosba w przetlumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

mam prośbę, pomógł by mi ktoś przetłumaczyc n jezyk francuski tekst?

Moje wymarzone wakacje.

Już niedługo rozpoczynają się wakacje. Czas zaplanować jakiś wyjazd. Moim marzeniem jest pojechać do Grecji. Szczególnie warto byłoby zobaczyć Ateny. Najlepszym miesiącem na pobyt w Grecji jest Lipiec. Moim zakwaterowaniem powinien być dobry hotel z basenem. Chciałabym zapisać się na kurs nurkowania i surfingu. Większość czasu spędzałabym jednak na plaży. Wieczorami spacerowałabym wzdłuż morza. Miłym zajęciem byłyby również liczne kąpiele w morzu. Na pewno jednak podczas pobytu w Grecji nie należy zapomnieć o licznych zabytkach. Jest tam na prawdę wiele miejsc wartych uwagi.
Już się nie mogę doczekać tych wakacji.

z góry dziekuje..
dużo tego nie jest, a mi bardzo zależy..
chyba nikt Cie tego nie zrobi postaraj sie zrobic sama ktos napewno poprawi