Bardzo proszę o przetlumaczenie!!Pilne!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

JW proszę o przetłumaczenie tych dwóch krótkich notatek.Proszę pomóżcie!
Czas Imparfait i Passe Compose
Moja najlepsza podroż odbyła się 2 lata temu podczas wakacji.Wyjechałem wraz z moja siostra do UK.Od samego początku byłem zdenerwowany,ponieważ miałem odbyć swój pierwszy lot samolotem.Jak się później okazało nie było to straszne ale bardzo fascynujące przeżycie.Ziemia z góry wygląda całkiem inaczej.Mój pobyt trwał 2 miesiące.W trakcie zwiedziłem Liverpool,Manchester.Spełniło się jedno z moich marzeń,byłem na meczu mojej ulubionej drużyny Manchesteru United.Zwiedziłem również muzeum zespołu The Beatles.Miło wspominam również ludzi których poznałem,Anglicy są bardzo mili , zawsze uśmiechnięci i nigdy nie narzekają.Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i zanim się obejrzałem samolot lądował w Polsce.


Zdrowy styl życia jest istotny w życiu codziennym każdego człowieka.Odpowiednia dieta i ruch poprawiają nasze samopoczucie i sprawiają ze mamy więcej chęci do życia.Mój tryb życia jest różny, lubię niezdrowe jedzenie ale lubię też uprawiać rożne sporty.Uważam że sport w znacznej stopniu wpływa na nasz tryb życia.Ludzie którzy ćwiczą i biegają nie maja problemów z sercem oraz ze zdrowiem.Myślę ze Polacy nie prowadzą zdrowego życia.Mało się ruszają a w kuchni dominują niezdrowe potrawy.Ludzie wola jeździć samochodami a nie chodzić pieszo lub jeździć rowerem.Wystarczyłoby żeby każdy na początek poświecił 5 min dziennie na małe ćwiczenia a na pewno samopoczucie będzie lepsze.


« 

Studia językowe