przetlumaczyc w czasach l'imparfait i passe compose

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Moje najlepsze święta Bożego Narodzenia były wtedy jak byłam malutka. Wierzyłam w Świętego Mikołaja za którego co prawda przebierał się moi tata ale wtedy tego jeszcze nie wiedziałam. Dostawałam też pełno zabawek. Wierzyłam w to że moje pieski o godzinie 12 w nocy będą mówić. Było bardzo dużo cukierków i różnych ciast. Piękna,duża, świecąca się cała z wielkimi bombkami choinka też była. Uwielbiałam wtedy słuchać z siostrami kolęd dla dzieci.
Najgorsze moje święta to były te kiedy musiałam sprzątać i gotować od rana. Moja siostra nie dojechała na Wigilię i byłam sama z rodzicami. Gdy mieliśmy dzielić się opłatkiem wyłączył nam się prąd .Siedzieliśmy przez 3 godziny bez kolęd. Dostałam tylko jeden prezent. Byłam tak zmęczona że szybko zasnęłam i nie poszłam na pasterkę. w czasach l'imparfait i passe compose prosze bardzo o pomoc

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia