Opis dnia w czasie Passé Composé i Imparfait

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam, potrzebuję szybkiej pomocy w przetłumaczeniu tego krótkiego opisu.

Wczoraj wstałam o godzinie 8. Z apetytem zjadłam śniadanie. Umyłam zęby i ubrałam się. Potem rozpoczęłam lekcje online. Lekcje trwały od 8:45 do 15:00. Po lekcjach zjadłam pyszny obiad. Szybko odrobiłam lekcje i wyszłam na spacer z psem. Od godziny 17:00 do 19:00 rozwiązywałam zadania z fizyki i matematyki. Wieczorem zjadłam kolacje i zaczęłam oglądać mój ulubiony serial. Przed snem ćwiczyłam. O 22 umyłam się. Potem spędziłam czas z moją młodszą siostrą. Po 23 zasnęłam.
edytowany przez patka2098: 29 lis 2020
MDR. Biuro tłumaczeń znajdziesz w Google :-)
Napisz, poprawimy...
Dobrze, a więc tutaj mam przetłumaczony tekst. Wprowadziłam drobne zmiany w treści zdań, więc poniżej znajduje się przerobiony tekst po polsku i przetłumaczony tekst do poprawki z francuskiego.

„Wczoraj wstałam o godzinie 8. Z apetytem zjadłam śniadanie. Umyłam zęby i ubrałam się. Potem rozpoczęłam lekcje online. Lekcje trwały od 8:45 do 15:00. Po lekcjach zjadłam pyszny obiad. Szybko odrobiłam pracę domową i wyszłam na spacer z psem. Od godziny 17:00 do 19:00 rozwiązywałam zadania z matematyki i fizyki. Wieczorem nadszedł czas na odpoczynek. Jadłam kolację i oglądałam mój ulubiony serial. Przed snem ćwiczyłam. O 22 umyłam się. Potem spędziłam czas z moją młodszą siostrą. Po 23 zasnęłam”

„Hier, je me suis levé à 8 heures et j'ai pris mon petit déjeuner avec un certain appétit. Je me brosse les dents et je m'habille. Puis j'ai commencé à prendre des cours en ligne. Les leçons ont duré de 8h45 à 15h00. Après les leçons, j'ai mangé un délicieux dîner. J'ai rapidement fait mes devoirs et je suis allé me promener avec le chien. De 17h à 19h, je résolvais des tâches en mathématiques et en physique. Le soir, il était temps de se reposer. J'ai dîné et regardé mon émission préférée. Avant de me coucher, je m'entraînais. A 22 heures, je me suis lavé. Ensuite, j'ai passé du temps avec ma jeune sœur. Après le 23, je me suis endormi.”

Traduit avec www.DeepL.com/Translator (version gratuite)
Traduit avec www.DeepL.com/Translator (version gratuite) ?
Nadal brak Twojego wkładu.
Chcesz mówić po francusku, czy ktoś Cię do tego zmusza? Bo jeśli zamierzasz posługiwać się tym językiem na poważnie, to na razie daleka droga...

« 

Brak wkładu własnego