Zdać DELF

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |
Francuskiego uczę się niedługo (1 rok) i nie w szkole, a prywatnie. Mam wiec pytanie - czy są szanse dla mnie na zdanie egzaminu delf1? Z czego powinnam korzystac, ucząc się do części ze słuchania? Może ktoś podałby mi jakieś tytuły? Z góry merci beaucoup!
ja sie ucze 5 lat prywatnie i nie jestem jeszcze w stanie zdac wszystkich jednostek delfa wiec ty w 100% po roku nie jestes w stanie tego zrobic
Łosiu, wszystko zależy od tego jak intensywnie się uczysz. Ja po tak naprawdę 3 latach nauki (tego co wcześniej nie liczę, bo nawet A1 bym nie zdała) mam DELF 2, więc jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;-) Do Truskawki - po roku intensywnej nauki można spokojnie zdać A1 i A2. Polecam Ci ćwiczenia do DELF wyd. CLE a także książki z serii "... progresif du français", zwłaszcza vocabulaire i grammaire, wyd. też CLE. Miłej nauki :)
Po 5 latach nauki nie można zdać DELF1??? To chyba lekka przesada. Ja mam zamiar podejść do egzaminu po roku nauki (intensywnej). Racja, że wszystko zalezy chyba od własnych chęci. Powodzenia, Framboise (czego i sobie życzę:))
egzamin A1 delf nie jest egzaminem trudnym...opiera sie na podstawach jezyka....przyznam ,ze "chwilę" czasu poświęciłam na przygotowanie...ale uważam ,ze nawet po roku nauki egzamin jest do zaliczenia...wiec głowa do góry...i miłego uczenia...
pozdrawiam cynamonowo
ja zdałam jednostki A1 A2 A3 i A4 po 3 latach nauki w liceum...nigdy nie chodziłam do szkoły jezykowej czy na korki...w zupełności wystarczyło mi to, co robiliśmy na lekcjach w ogólniaku
Cześć jestem tu nowa i mam takie pytanko

Gdzie można podejść do A1 bez żadnych kurów?Uczę się francuskiego trzeci rok i nie chcę marnować czasu na zbędne kursy.Czy można tak po prostu przyjść i próbowac zdać?I ile to kosztuje?
Możesz zdać Egzamin w np. Warszawie,łodzi czy Bydgoszczy w termini 1-8 Marca. Koszt to ok. 125 zł tyle wiem od mojej nauczycielki ze szkoły bo wtym roku sama będe podchodzić do czegoś takiego. Ja także ucze sie Franca 3 rok i mam nadzieje ze zdam, a ty próbować zawsze możesz!!
Dzięki.A tak dokładnie to w którym miejscu,w instytucie francuskim?Mam tak po prostu pójść i się zapisać?
MUSISZ SIE PRZEJSC DO INSTYTUTU FR :
Instytut Francuski w Warszawie
ul.Senatorska 38
[tel]Warszawa

ZAPISY SA : 1 - 11 LUTY , A EGZAMIN 1 - 8 MARCA
I ZAPISAC SIE W SEKETARIACIE KAZDA JEDNOSTKA KOSZTUJE 120 PLN

POWODZONKA
bardzo prosze czy ktos ma jakies materialy do delfa, takie ktore można by przeslac pocztą. niestety wyjechalam z duzego miasta a u siebie nic nie moge dostac. a panie w ksiegarnach pytają co to takiego delf. jesli ktos cos ma to bardzo proszę o pomoc.
[email]
Ja zdaje delfa juz za 4 dni! Tylko ze ja ucze sie francuskiego w szkole 2,5 roku, mam 4 godziny w tygodniu. To czy nadajesz sie na ten egzamin to zalezy od poziomu Twojego kursu i oczywiscie od dotychczasowych umiejetnosci ;) Radzę Ci przejrzeć pytania z DELFow z minionych lat i sama ocenisz czy czujesz sie na silach ;) Tymczasem trzymac kciuki za mnie! :D :D
sprawdz sobie stronkę www.afnf.com.fr
sciagałam z tamtąd przykładowe egzaminy.
cze potrzebuje pilnie pomocy muszę napisać wypracowanie a nie zabardzo mi to wychodzi czy ktoś mi pomoże?
proszę pomóżcie p[rzetłumaczyć mi ten tekst;
mieszkam w bloku 4 piętrowym ,gdzie moimi sąsiadami są raczej starsi ludzie ,na emeryturze.Są bardzo różni, jedni są mili i uprzejmi inni wręcz odwrotnie:marudni i złośliwi i dlatego tych drugich raczej unikam.Mieszkają oni na dolnych piętrach. U góry mieszkają ludzie młodsi,ale niestety niema żadnej sąsiadki w moim wieku.Bardzo lubię sąsiadke,tóra mieszka naprzeciwko mnie,często z nią rozmawiam i żartuje na różne tematy.
Potrzebuje ten tekst na Środę więs proszę was o szybką reakcję
Czesc, ja ucze sie francuskiego 3 lata ale kiepsko jest u mnie ze slownictwem i gramatyka :( zreszta cala szkola taki ma poziom z tego przedmiotu :/ i wlasnie w zwiazku z tym mam goraca prosbe :) czy ktos moglby mi pomoc z wypracowaniem ? temat jest dosc latwy : Co ciebie interesuje (hobby itp)?? i wytarczy napisac na 1 kartke podaniowa, ale co z tego jak ja jestem taka oslica :( GLOSNO PROSZE O POMOC BEDE BARDZO WDZIECZNA :) moje [gg] piszcie
i co? Zdales?! Opowiadaj jak bylo!!! W jakim miescie zdawales?
Ja sie przymierzam do delf a1 w czerwcu w Krakowie. Ucze sie dopiero rok, prywatnie biore lekcje, ale mam "native speaker" w domu :)
ktos pytal o materialy do delfa ale do jakich konkretnych jednostek??gdzies tam w segregatorach powinnam miec egzaminy z poprzednich lat z a1,2,3,4 tylko nie wiem w jakich ilosciach...jesli ktos jest [email]
ktos pytal o materialy do delfa ale do jakich konkretnych jednostek??gdzies tam w segregatorach powinnam miec egzaminy z poprzednich lat z a1,2,3,4 tylko nie wiem w jakich ilosciach...jesli ktos jest [email]
czesc. Powiedz mi na jaki temat ma byc to wypracowanie
ja zdalam po 1 roku nauki (ale niewiele osob zadawalo po tak krotkim czasie)
Powiedzcie mi - ile kosztuje podejście do DELF-a?????
Właśnie. czy wie ktoś ile kosztuję zdawanie część B1?
jeSli masz jeszcze te materiały to ja bardzo o nie prosze:-) mail [email]
Delf B1 kosztuje teraz 200zł.
Ja teraz zdaje B1....tak kosztuje 200 zł..... A2 o ile dobrze się orientuje 160zł
Co do trzeciego wpisu osoby (do losia (gosc)):

Skoro masz juz DELF 2 to dlaczego wciaz mylisz Framboise z Fraise?????
Framboise=malina a nie truskawka!

Pozdro
drogi sie zrobil ten delf
jak wam poszedl delf b1?
ja sie przymierzam do niego na sesje letnia
Ja zdaję już za 2 dni i w sumie nawet tak bardzo nie powtarzam. Uczę się od 2 lat fr w liceum, nauczycielka już od pierwszej klasy przygotowywuje nas głównie na DELF'a. Ostatnie 6 miesięcy pisaliśmy wypracowania na różne tematy, które mogą się pojawić zarówno w ustnej jak i pisemnej częsci egzaminu i oddawaliśmy je do sprawdzenia :) Potem nauczycielka przepytywała nas z tego wszystkiego ustnie. Zadawała pytania, takie jak zadadzą nam egzaminatorzy w trakcie egzaminu. Więc czuję się przygotowana. Teraz ćwiczę tylko wymowę i pisownię słówek i przeglądam ćwiczenia i stare DELF'y. Choć i tak najbardziej boję się ustnego DELF'a, że się pomylę itd. No i części słuchanej, znaczy się głównie liczebników, bo z nimi mam największy problem, choć ostatnio je zajarzyłam ;P Ale przed słuchaniem będę musiała sobie na kartce ołówkiem napisać ich wymowę i wtedy będzie dobrze ;P


Póki co, trzymajcie kciuki :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa