Delf

Temat przeniesiony do archwium.
...ostatnio myśle nad zdawaniem egzaminu Delf....jestem z Śląska tylko nie mam pojęcie gdzie tu jest jakaś najblizsza instytucja:/...może ktoś sie orientuje???
kiedys zdawalo sie w alliance francaise na warszawskiej w katowicach
mozna tez zdawac w Toruniu, Poznaniu... duzo jest tyh osrodkow...
sorki, blad przez przypadek... powinno byc "tych" ;-)
a nie wiecie moze kiedy sa terminy egzaminow DELFA w Katowicach??
Hej ja się właśnie ucze w gimnazjum w 3 klasie będe zdawała DELFa . Ucze się w gimn. nr. 3 w Zabrzu. To jest Z.S. nr. 11. Jeżeli masz blisko możesz jeszcze się próbować dostać do tego liceum do 1 klasy na rok szkolny 2005/ 2006
ja też jestem ze sląska i Delf zdawałam w Alliace w Rybniku. Egzaminy są tam w marcu i w czerwcu.Życzę zebys zdała go, bo nie jest trudny. POWODZIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DELFA mozna zdawac w kazdym większym mieście.. Toruń, Poznan to chyba te najbardziej znane. Osobiscie polecam Toruń...
jaki poziom wiedzy jest wymagany na delf. okreslcie to swoimi slowami jesli mozecie.... s'il vous plaît
SALUT! Ja jestem z Tychow i na delfa i tym podobne mam chrapke juz od dawna...problem w tym ze mimo iz od 8 lat ucze sie frencha to tak naprawde od 4 lat sie cofam...:( mam straszna bariere jezykowa i maly zasob slownictwa :( ...ale wiem ze to kwestia przysiadniecia i intensywnej powtorki!! moj mail jak cos: [email] - w kupie razniej ;) PS. notke wystawilas w styczniu - jak wiec postepy?? :)
pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe